Volley Ostrołęka wygrał z Olymp Błonie. To było widowiskowe starcie

1 grudnia Hala Sportowo-Widowiskowa im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce po raz kolejny zgromadziła kibiców siatkówki. Na boisku została rozegrana szósta kolejka IV ligi mazowieckiej mężczyzn. SPS Volley Ostrołęka podejmował Olymp Błonie.

Zażarta walka o każdy punkt, ale w końcówce seta – na prowadzenie wychodził Volley. Tak wyglądały dwa sety. Ale trzeci set już zdecydowanie należał do gospodarzy, którzy wygrywali ten set 25:14 i cały mecz 3:0.

SPS Volley Ostrołęka 3:0 Olymp Błonie (25:23, 25:21, 25:14)

Po szóstej kolejce SPS Volley plasuje się na czwartej pozycji z dorobkiem dwunastu punktów.

Skład zespołu :
Damian Kwiatkowski, Dominik Zalewski, Robert Malinowski, Paweł Murzyn, Krzysztof Pietruszewski, Łukasz Kadłubowski, Michał Murawski, Bartosz Małkowski, Bartosz Dąbrowski, Hubert Zyra, Paweł Kawiecki, Piotr Wojs, Krystian Święcicki.

Drużyna z Ostrołęki kolejny mecz u siebie zagra 21 grudnia o godzinie 17.30. Zmierzy się z KS Siatkarz Ząbki.