Vendo Park nie tylko w Ostrołęce. Tak wygląda jego budowa w Pułtusku (zdjęcia)

Obok Lidla przy ul. Witosa w Ostrołęce budowany jest Vendo Park – nowy budynek handlowy w mieście. Budowa jest już zaawansowana. W niedalekim Pułtusku również powstaje Vendo Park.

Vendo Parki w Polsce buduje Trei Real Estate. Swój park handlowy stawia w Ostrołęce: obok pierwszego Lidla, przy ul. Zielonej. Plany inwestora nie ograniczają się jednak tylko do Ostrołęki…

Vendo Park powstaje i w Pułtusku, na terenie dawnego dworca PKS.

Vendo Park w Pułtusku powinien być gotowy wcześniej niż ten w Ostrołęce. Jego otwarcie zaplanowano – jak donosiły lokalne media – na trzeci kwartał 2019 roku. Z kolei Vendo Park w Ostrołęce pierwsi klienci mają odwiedzić w grudniu 2019 roku.

Lokalne media informowały też, jakie firmy mogą mieć swoje sklepy w nowym parku handlowym w Pułtusku. Według ustaleń pultusk24.pl, który pisał o tym w lutym 2019 roku, będą to m.in. TEDI, KiK, Empik, Media Expert, Martes Sport czy Hebe.

A jakie sklepy powinny znaleźć się w Vendo Park w Ostrołęce? Zachęcamy do komentowania!

Budowa Vendo Park w Pułtusku:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Joanna

Hebe i Empik

...

New yorker

Beti

Ikea

Maro

Kup taniej kup więcej kup taniej kup więcej …. Naprawdę czegoś wam jeszcze brakuje? Czegoś koniecznego do życia wam jeszcze potrzeba? A może czas pomyśleć o sprawach, które nie przemijają jak sezonowa moda…