Uwaga rodzice! Konkurs ekologiczny dla przedszkolaków!

Zadaniem małych miłośników przyrody jest wykonanie pracy plastycznej pod hasłem „Chroń naturę – nic wielkiego zrób dla ziemi coś dobrego”. Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody!

Można już zgłaszać prace do konkursu ekologicznego dla przedszkolaków z Mazowsza zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Kreatywność dzieci jest ogromna. Każda edycja konkursu pokazuje z jak wielkim zaangażowaniem i pomysłowością dzieci podchodzą do tematu ochrony środowiska. Tym razem prosimy przedszkolaków o przygotowanie prac plastycznych. Chcemy zaszczepić w najmłodszych mieszkańcach Mazowsza szacunek do środowiska i wykreować u nich postawę dbania o przyrodę – mówi członek zarządu Janina Ewa Orzełowska.

Co ważne, konkurs przebiega dwuetapowo. Pierwszy etap przeprowadza placówka przedszkolna, wyłaniając jedną najlepszą pracę. Drugi to etap wojewódzki. Praca musi być wykonana przez troje dzieci na papierze o formacie nie mniejszym niż A2 i nie większym niż A1, dowolną techniką. Należy pamiętać, że w rywalizacji nie mogą brać udziału prace, które były nagradzane w innych konkursach.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać na stronie internetowej www.mazovia.pl.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Edytor

Bardzo nieprofesjonalnie napisany artykuł – nawet jest błąd interpunkcyjny w tytule konkursu! (brak przecinka). Na końcu dopiero można się dowiedzieć kto jest organizatorem. Nawet jednego zdjęcia od organizatora nie ma. A gdzie te prace zgłaszać? Zero informacji… Co do cytatu – nie jest wiadome członek zarządu jakiego przedsiębiorstwa się wypowiada. Potem po przecinku dowolną techniką…? … baaaardzo nieprofesjonalne.