Uwaga! Remont mostu zastępczego przełożony

Prace remontowe na moście zastępczym w Ostrołęce zostały przełożone. W innym przypadku mogłoby dojść do paraliżu komunikacyjnego.

W poniedziałek 18 marca rano, od godz. 9.00, miał rozpocząć się remont mostu zastępczego. Zapowiedziało go miasto. Roboty jednak… nie zaczęły się, a miasto wystosowało nowy komunikat w tej sprawie:

Jak informuje firma PRD-M OSTRADA Sp. z. o. o. (wykonawca asfaltu na moście zastępczym i drogach dojazdowych -red.), z uwagi na duże natężenie ruchu panujące obecnie na przeprawie tymczasowej, aby zapobiec  paraliżowi komunikacyjnemu, prace remontowe związane z naprawą płyt nośnych na przeprawie tymczasowej, zaplanowane na godz. 9.00, prowadzone będą godzinach nocnych w dniu dzisiejszym.

Przypomnijmy, że remontowane będą obie nitki przeprawy tymczasowej. Urząd Miasta informuje:

W czasie trwania prac remontowych obowiązywał będzie ruch wahadłowy, którym kierować będą uprawnione do tego osoby. Przepraszamy za utrudnienia, a kierowców prosimy o zachowanie ostrożności.  

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
No:)one

Brawo Ostrada!

Max

Ciekawe, czy do Klekota zgłaszają się wnerwieni kierowcy jak podobno kiedyś bywało. Teraz pewnie też by powiedział, że to wina prezydenta (naturalnie byłego)