Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu na Starym Mieście! Zamknięte Kilińskiego, Głowackiego i Staszica

Miasto właśnie poinformowało o zmianach organizacji ruchu na Starym Mieście w Ostrołęce. Trzeba będzie się liczyć z utrudnieniami.

Urząd Miasta Ostrołęki wydał w tej sprawie komunikat:

„Rozpoczynamy prace zmierzające do poprawy płynności ruchu kołowego na ulicach Starego Miasta. W tym celu przeprowadzimy obserwację natężenia ruchu drogowego. Dziś (29 września) do godziny 17.00 będą zamknięte ul. Głowackiego i Staszica. Z kolei na wlocie z ul. Mazowieckiej w ul. Berka Joselewicza oraz na placu 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda im. ks. Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie. Zamknięta będzie także ul. Kilińskiego. Kierowcy jadący od ronda im. ks. Siemowita III przez most im. gen. A. Madalińskiego będą kierowani w ul. Króla Jana Kazimierza, a następnie Berka Joselewicza. Zmiana organizacji ruchu będzie powtórzona w piątek w godz. 14.15-18.00. Kierowców prosimy o kierowanie się mostem im. kard. Stefana Wyszyńskiego.”

Z korkami – zwłaszcza w piątek po południu – Ostrołęka zmaga się już od pewnego czasu. Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik obiecywał w swoim programie wyborczym „trasy wylotowe bez korków” – zapowiadał, że zajmie się tym problemem po objęciu urzędu. Na podjęcie konkretnych działań poczekać trzeba było 2 lata.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
gosc

Szkoda że niejaki katecheta nie zajął się tym przez 12 lat.

tępiciel lemingów

Szkoda, że poprzednik wszystkim się nie zajął przez 12 lat, obecni całą kadencję przesiedzieli by bez zajęcia.

Gosc

12 lat temu nie było korków baranie

gosc

Korki są od 6-7 lat tępy baranie więc to katecheta zamiast coś z tym robić pierdział w stołek.

tępiciel lemingów

Obecny od prawie dwóch lat pierdzi w stołek zamiast coś robić z korkami.

monte carlo

PIĄTEK BEZ SAMOCHODU