Uwaga kierowcy! W piątek kolejna zmiana organizacji ruchu w Ostrołęce

Miasto szuka rozwiązania, jak uporać się z korkami. Prowadzi też obserwację natężenia ruchu. W związku z tym w piątek, 23 października, w godz. 14.15-18.00 nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście i osiedlu Traugutta w Ostrołęce.

To już kolejne tego typu testy w Ostrołęce. Pojawiają się obawy, że mogą nie być miarodajne, ponieważ są one przeprowadzane w okresie, w którym wielkich korków w mieście i tak nie było. Największy problem z nimi jest bowiem w okresie wakacyjnym i na początku długich weekendów. Jakie jest Wasze zdanie – jakie rozwiązanie pomoże uporać się z korkami w mieście? Czekamy na Wasze komentarze.

Poniżej szczegóły zmiany organizacji ruchu w najbliższy piątek 23 października:

Zamknięte będą wjazdy:
– w ulicę Świętokrzyską od strony ul. Kościuszki,
– w Plac 1 Maja od strony ul. Gomulickiego.

Zamknięta będzie również ulica Kurpiowska na wysokości skrzyżowania z ul. Kickiego. Dla usprawnienia ruchu przedłużony będzie wewnętrzny pas ul. Mostowej w kierunku mostu im. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Z kolei na placu 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda im. ks. Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie.

Kierowcy zjeżdżający z mostu im. gen. A. Madalińskiego w kierunku Ostrołęki będą kierowani w ul. Króla Jana Kazimierza, a następnie Berka Joselewicza. Zablokowane będą wjazdy na plac Bema i w ulice Kilińskiego od strony ul. Obozowej.

Kierowcom samochodów osobowych sugerujemy wyjazd z miasta mostem im. gen. A. Madalińskiego. Dla Państwa wygody zaznaczyliśmy najszybszą trasę na załączonej grafice zieloną linią. Prosimy o stosowanie się do sygnałów nadawanych przez osoby kierujące ruchem.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tom

Spokojnie, będzie dobrze, korki znikną, Chojnowski z MO na już napisany artykuł , że było cudnie. Co z tego że na zapas!?

Kris

W korkach będą stali tylko ci co pojadą odnowionym mostem. Proste jak budowa cepa 😉

Rzołdak

Tyle lat czekali i się w końcu doczekali, SUPER PREZYDENT DBAJĄCY O MIESZKAŃCÓW, Plan przebudowy bardzo mądry a obecnie podejmowane kroki, wskazują jasno że do pracy wzięli się fachowcy a nie wierni ale bierni.

Ula

Jasne, wszystko jest super, korków nie ma i nie będzie , tak się dzieje z umysłem karmionym „prawdą” z mo