Uwaga absolwenci klas ósmych! Są jeszcze wolne miejsca w szkole lotniczej w Nagoszewie

Centrum Szkolenia Lotniczego Technikum Lotnicze w Nagoszewie to dobry wybór niezależnie od tego czy chcesz być pilotem czy pracować w obsłudze naziemnej lotniska. W szkole tej można zdobyć zawód: technik awionik, technik mechanik lotniczy, technik lotniskowych służb operacyjnych, technik eksploatacji portów i terminali. I są jeszcze miejsca!

Głównym założeniem szkoły jest, w oparciu o kierunek technik awionik, kształcić pilotów, których na rynku bardzo brakuje. Nawiązana współpraca szkoły ze specjalistami z branży lotniczej gwarantuje wysoki poziom nauczania. Technikum ma też doskonałą bazę, i to nie tylko do nauczania teoretycznego, ale także praktycznego.

Baza dydaktyczna mieści w budynku szkoły w Nagoszewie. Atutem tej szkoły jest bliska odległość do lotniska Ośrodka Lotniczego w Grądach, które są miejscem odbywania praktycznych szkoleń, zarówno pilotażowych jak i technicznych.

Technikum lotnicze w Nagoszewie jest nowością w regionie północno-wschodnim, gdzie podobnej szkoły próżno szukać. Najbliższe tego rodzaju są w Warszawie czy Ciechanowie, ale polskim zagłębiem szkolenia pilotów czy obsługi technicznej jest południowa i południowo-wschodnia część kraju. Tam są duże ośrodki tego typu m.in. w Świdniku, Mielcu i Rzeszowie.

Inicjatorem założenia szkoły i organem prowadzącym jest Mazowieckie Stowarzyszenie Pilotów we współpracy z Gminą Ostrów Mazowiecka. Nauka ruszyła we wrześniu 2019 roku. Ten rok więc będzie drugim rokiem jej działania.

Centrum Szkolenia Lotniczego Technikum Lotnicze w Nagoszewie swoją działalność edukacyjną ukierunkowało dla absolwentów klas ósmych. Placówka przeznaczona jest dla wszystkich, którzy swoją karierę zawodową pragną związać z lotnictwem, także dla dziewcząt.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są pod numerem tel. 797-365-665 lub adresem e-mail: sekretariat@technikumlotnicze.pl oraz na stronie internetowej www.technikumlotnicze.pl i na FB CSL Technikum Lotnicze w Nagoszewie.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Rafa

To bardzo ciekawa propozycja i wyjątkowa szansa dla młodych z regionu

Karol

Brawo Założyciele , pomysł super!

Olo

Są miejsca. To super propozycja. Młody człowiek ma z miejsca po szkole dobrze płatna prace