Uratujmy nóżkę Dominika! Galeria Bursztynowa dołącza do akcji pomocy!

Rok temu Emilia i Karol stali się rodzicami adopcyjnymi wyjątkowego 2,5-letniego chłopca Dominika. Ich synek ma jedną nóżkę krótszą aż o 18 cm, niestety różnica ta cały czas się powiększa.

Dominik wycierpiał w swoim krótkim życiu już bardzo dużo. Rodzice adopcyjni uratowali synka przed domem dziecka, dają mu mnóstwo miłości i z całych sił walczą, aby uchronić go przed kalectwem! Mama Dominika Emilia pochodzi z naszych stron – z Białobieli.

Dominik jest już po rekonstrukcji wszystkich 3 stawów w lewej nóżce. Operacja odbyła się 26 sierpnia bieżącego roku i przebiegła pomyślnie. Już za rok zaplanowany jest kolejny bardzo kosztowny etap leczenia – wydłużanie kości, aż o 10 cm, oraz usunięcie płytek i gwoździ, które pozostały w nóżce po pierwszej operacji.

Prosimy, pomóżcie Emilii i Karolowi stworzyć nowy, piękniejszy świat dla ich synka, który od urodzenia chciał być kochany. Teraz miłości ma pod dostatkiem, ale potrzebuje też Waszej pomocy, by walczyć o nóżkę, na której będzie mógł przejść całe swoje życie!

Razem możemy uratować nóżkę Dominiczka!

12-13 grudnia odbędzie w Galerii Bursztynowej zbiórka pieniężna dla Dominika, ale już teraz można wpłacać darowizny na konto:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 36426 DOMINIK WOŹNIAK