ULKS Ołdaki żegna Krystiana, który utopił się w Narwi. „Dostał od Boga powołanie do Jego drużyny”

W niedzielę 26 lipca w Narwi utopił się 18-letni mieszkaniec gminy Rzekuń, Krystian. Ta tragedia wstrząsnęła całym powiatem. Krystian grał w piłkę nożną, trenował w klubie ULKS Ołdaki. Na Facebooku klubu pożegnano chłopaka, informując jednocześnie o uroczystościach pogrzebowych.

„W niedzielne popołudnie doszła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszego zawodnika, a przede wszystkim serdecznego przyjaciela Krystiana, który dopiero wkraczał w etap dorosłego życia, lecz już teraz dostał od Boga powołanie do Jego drużyny” – to treść pożegnania, którą opublikowano na profilu klubu ULKS Ołdaki na Facebooku.

Krystian utopił się w Narwi. Na wysokości Laskowca wypoczywał razem ze znajomymi. Postanowił przejść przez rzekę na jej drugi brzeg. Niestety stracił grunt pod nogami i zaczął się topić. Koledzy nie byli w stanie mu pomóc. Poszukiwania ciała 18-letniego mieszkańca gminy Rzekuń trwały kilka dni.

Klub ULKS Ołdaki napisał:

„Rodzinie, znajomym i bliskim składamy kondolencje oraz najserdeczniejsze słowa wsparcia w tej niezwykle ciężkiej i smutnej chwili.

Msza święta odbędzie się w piątek 31.07.2020 r. w kościele w Przytułach Starych o godzinie 14:30. Msza poprzedzona będzie różańcem w domu pogrzebowym Arka o godzinie 13:00.”

Fot. Pixabay