UKS Clan na zawodach w Białymstoku i Warszawie. Jak poszło młodym sportowcom?

Udane starty reprezentantów UKS Clan w Ostrołęce: Natalii Zielińskiej, Patryka Prusińskiego i Miłosza Markowskiego. Zawodnicy spisali się podczas Mityngu w Białymstoku, który odbył się 23 czerwca, i Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej w dniu 4 lipca.

W zawodach w Białymstoku Natalia Zielińska w biegu na 800 m wynikiem 2:50.43 s zajęła 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej, Patryk Prusiński w biegu na 100 m wynikiem 12,16 s zajął 2. miejsce w swojej serii i 5. wynik w swojej kategorii wiekowej. Wynikiem tym ustanowił rekord życiowy i rekord klubu. Miłosz Markowski w biegu finałowym na 400 m przez płotki wynikiem 71,60 s zajął 4. miejsce i ustanowił rekord klubu i rekord szkoły.

Z kolei w Warszawie Natalia zajęła 2. miejsce w biegu na 1500 m z wynikiem 5:58,23, a Miłosz Markowski 6. miejsce w biegu finałowym na 100 m 12,39 s, wyrównując swój rekord życiowy.