UFO pod Ostrołęką? „Mieliśmy doniesienia z Lipnik, Ciechanowa i Mławy”

Czy nad północnym Mazowszem lata UFO? Na kanale YouTube UFO Alarm opublikowano wideo przedstawiające zaskakujące zjawiska świetlne. Lokalny fotograf: to nie UFO, a flary…

Kanał UFO Alarm zrzesza badaczy i pasjonatów niezidentyfikowanych obiektów pozaziemskich. W ostatnim czasie na terenie północnego Mazowsza, jak pisze UFO Alarm, „miały miejsce manifestacje UFO”.

Poniższe wideo nagrano w Warszawie, ale tajemnicze obiekty miały być widziane przez świadków także w Ciechanowie, Mławie i Lipnikach (gm. Łyse) koło Ostrołęki.

W sobotę 16 marca w tej sprawie ma się odbyć w Płońsku spotkanie. Zaplanowano je na godz. 16, w hotelu przy ul. Sienkiewicza 11.

Tymczasem owe zaskakujące zjawiska świetlne wcale nie muszą być oznakami obecności UFO nad Kurpiami i północnym Mazowszem.

Fotograf Adam Wnęta z Myszyńca najprawdopodobniej również zrobił zdjęcia tym tajemniczym obiektom, tyle że jego fotografie wyróżniają się o wiele lepszą jakością. Według niego to nie UFO, a cztery myśliwce, które wystrzeliły flary.

Wyszedłem sfotografować Merkurego, który pokazał się na niebie tuż po zachodzie Słońca. Po godzinie wróciłem sfotografować „Trójkąt zimowy” i od strony wschodu zobaczyłem chmurę ognia i poruszające się światła.

Sami zobaczcie i oceńcie:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mad Max

Podobno porywają ludzi i robią na nich nieprzyzwoite eksperymenty…..

Bbb

Mogliby porwać całą lewicę z ziemi . Zapanowałby wreszcie błogi święty spokój.

Han solo

U nas w Oce wyladowali na Bema 🙂 wracajta na marsa czerwone :))

Zirytowany

Ufo nad Ostrołęka…. one już wylądowalo na Bema w Ostrołęce na jesieni …. Mam nadzieję że długo nie zabawi:)

oli

To na 100% flary widziałem jak F16 je puszczały. Bardzo widowiskowe to było.