Uff, w końcu jest. Miasto ma dyrektora wydziału informatyki

Trzeba napisać szczerze: przestaliśmy wierzyć, że kiedykolwiek doczekamy tego dnia. Ale on w końcu nadszedł i miasto nie będzie kolejne miesiące bez dyrektora wydziału informatyki.

To był – jeśli się nie mylimy, z góry przepraszamy za pomyłkę – siódma próba znalezienia dyrektora wydziału informatyki. Od czasu zwolnienia poprzedniego Jacka Olkowskiego znaleźć specjalistę na to stanowisko w Urzędzie Miasta Ostrołęki było bardzo trudno. Każdy kolejny nabór kończył się niepowodzeniem. Konkursy unieważniano z różnych przyczyn, jedna osoba, która się nadawała, zrezygnowała, w innych rekrutacjach kandydaci okazali się nie być wystarczająco dobrzy.

W końcu jednak się udało.

Nowym dyrektorem wydziału informatyki został Krzysztof Łępicki, który mieszka w Krukach. Łukasz Kulik w powiadomieniu o wynikach naboru napisał krótko: pan Krzysztof spełnia wymagania formalne, ma odpowiednią wiedzę i wykształcenie. Teraz przed nim pewnie sporo pracy, bo jednak Urząd Miasta bez dyrektora od informatyki pozostawał przez rok i parę ładnych miesięcy…

Fot. Pixabay