Uderzył citroenem w audi i uciekł. Szuka go policja

I nie tylko jego. Policja w Ostrołęce szuka sprawców trzech zdarzeń – o pomoc zwróciła się do świadków.

Do pierwszego doszło 20 grudnia w godz. 17.00-17.20. Wówczas na ul. Dzieci Polskich w Ostrołęce (przy wyjeździe na ul. Hallera) kierujący pojazdem prawdopodobnie marki Citroen C5 o początkowych numerach rejestracyjnych WO nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim audi i doprowadził do zderzenia. Spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Trzy dni później, 23 grudnia około godz. 14.25, na parkingu przed sklepem Obi w Ostrołęce doszło do umyślnego uszkodzenia maski w pojeździe marki Opel Insignia.

Natomiast 27 grudnia – w godzinach od 16.00 do 21.45 – w Olszewie-Borkach, na wysokości domu przy ul. Matejki 22 nieznany kierowca uszkodził samochód marki Saab zaparkowany przy posesji.

We wszystkich opisanych przypadkach sprawcy po zdarzeniach odjechali z miejsca – informuje oficer prasowy policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

– Osoby, które mają wiedzę na ten temat lub były bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numer tel. 29 760 14 84.