Tu Andrzej Duda miał największe poparcie w powiecie ostrołęckim

W Ostrołęce i powiecie ostrołęckim wybory prezydenckie zdecydowanie wygrał prezydent Andrzej Duda. Sprawdziliśmy, w których obwodach wyborczych na terenie powiatu ostrołęckiego mógł liczyć na największe poparcie.

Tylko w dwóch obwodach wyborczych wygrał Rafał Trzaskowski: w Zakładzie Karnym w Przytułach Starych (gm. Rzekuń) i w tzw. pałacyku w Ostrołęce. W pozostałych wygrał Andrzej Duda. W Ostrołęce na Andrzeja Dudę głosowało 58,37% osób, a w powiecie ostrołęckim – aż 76,21%.

Rekordowe poparcie otrzymał w jednej z komisji wyborczych w gminie Lelis. W Szkole Podstawowej w Nasiadkach oddano na niego aż 90,65% głosów (349 – Andrzej Duda, 36 – Rafał Trzaskowski).

Poniżej znajdziecie informację o obwodach wyborczych w gminach powiatu ostrołęckiego, w których urzędujący prezydent otrzymał największe poparcie.

Goworowo
Remiza OSP w Kruszewie – 87,77% głosów na Andrzeja Dudę

Czerwin
Szkoła Podstawowa w Piskach – 89,52%

Troszyn
Szkoła Filialna w Łątczynie – 89,30%

Olszewo-Borki
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrołęce – 84,41%

Lelis
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach – 90,65%

Baranowo
Szkoła Podstawowa Bakuła-Ziomek – 80,86%

Kadzidło
Budynek Świetlicy Wiejskiej we wsi Strzałki – 89,26%

Łyse
Świetlica Wiejska w Babie – 90,37%

Czarnia
Remizo-Świetlica w Bandysiach – 89,02%

Myszyniec
Budynek po Szkole Podstawowej we wsi Cięćk – 90,00%

Rzekuń
Szkoła Podstawowa w Ołdakach – 82,95%

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Maro

Niech żyje Polska !

Niemieskojęzyczny Komunista żydowski

SIę nie ma co dziwić rozdają za darmo pieniądze na wsiach za posiadanie dzieci, i nit nie wnika, głosują na tych co im dają pieniądze,

tam gdzie ludzie bardziej wykształceni widzą te kupowanie głosów i sami płacą w nowych podatkach i skutki inflacji w dobie wzrostu gospodarczego są nie do przyjęcia

Robson

Nazwa tego komentatora świadczy o jego bezgranicznej głupocie. Oby więcej takich zwolenników PO to osiągniemy 100% poparcia dla PiS.

Ola

Prada jest taka, że nim ktoś ma formalnie gorsze wykształcenie i mniejszy dostęp do informacji, to z większym prawdopodobieństwem głosował na Dudę. Oczywiście są osoby z zasadniczym zawodowym, które nie dały się nagrać na idiotyzmy opowiadane przez PADa. Okazuje się, że nawet znajomość angielskiego, tak podkreślana w poprzedniej kampanii jest na wyjątkowo żenującym poziomie. Są też magistrowie, vide mgr Czartoryski, a nawet profesorowie głosujący na Dudę. Z reguły mamy jednak pomimo formalnego wykształcenia do czynienia z niedostatkami intelektu, albo totalnym fanatyzmem religijnym. Do tych zwykłych ludzi, którzy na propagandę PiS dali się nabrać nie można mieć za dużo pretensji. To… Czytaj więcej »