Trzy wypadki w powiecie ostrołęckim. Jechały za szybko! (zdjęcia)

Do trzech wypadków doszło minionej doby w powiecie ostrołęckim.

Dlatego ostrołęccy policjanci proszą o odpowiedzialną jazdę. W trudnych warunkach atmosferycznych zdecydowanie powinniśmy zmniejszyć naszą prędkość i zachować szczególną ostrożność. Minionej doby odnotowano na terenie naszego powiatu trzy zdarzenia wiążące się prawdopodobnie z niedostosowaniem prędkości przez kierujących.

W środę 30 grudnia na terenie gminy Łyse kilka minut po godzinie 2 doszło do wypadku.

– 24-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, jadąc fordem, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzyła w przydrożną latarnię, która uległa całkowitemu zniszczeniu. Kierująca została zabrana do szpitala – informuje oficer prasowy Policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

W środę rano kolejny wypadek miał miejsce w rejonie miejscowości Kruki. 31-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego jechała toyotą, po pokonaniu zakrętu straciła panowanie nad autem i zjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście nic jej się nie stało.

Tego samego dnia o godzinie 9 na terenie gminy Baranowo dachowało osobowe auto. Podróżowała nim młoda kobieta.

– W tej chwili na miejsce jadą już policjanci oraz służby ratunkowe. Mamy nadzieję, że kobieta nie odniosła w tym zdarzeniu obrażeń – mówi Tomasz Żerański.

Fot. KMP Ostrołęka