Trzech młodych mężczyzn pod kołami audi. Jeden z nich zmarł w szpitalu

Makowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej K-57 w miejscowości Zakliczewo. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący Audi potrącił idących jezdnią trzech mężczyzn. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń jeden z mężczyzn zmarł w szpitalu.

14 czerwca około godz. 02:30, na drodze krajowej K-57 w miejscowości Zakliczewo (powiat makowski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 25 -latek kierujący audi potrącił poruszających się jezdnią, poza terenem zabudowanym  trzech mężczyzn w wieku 16, 17 oraz 21 lat, mieszkańców powiatu makowskiego. Mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitali w Ciechanowie, w Ostrołęce oraz w Makowie Mazowieckim.

Jeden z pieszych w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Kierowca audi w trakcie był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładnie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.