Trwają prace przy sygnalizacji świetlnej. Rano były utrudnienia

Jeden pas ulicy Bogusławskiego w Ostrołęce był wyłączony z ruchu rano w środę 2 października. Wszystko przez prace związane z modernizacją sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu.

Od końca sierpnia w centrum Ostrołęki kładziony jest światłowód, modernizowane są też sygnalizacje świetlne. Podczas prac (dodajmy – przedłużających się) nie dało się uniknąć utrudnień w ruchu drogowym.

Na kilku ważnych skrzyżowaniach w centrum miasta konieczny był demontaż świateł. Na początku tego tygodnia sygnalizacja została zdjęta z kolejnego skrzyżowania – ulic Fieldorfa „Nila” z Kopernika.

Choć w większości przypadków sygnalizacje wróciły już na swoje miejsce, choć z opóźnieniem, to wciąż gdzieniegdzie trwają prace, które wiążą się z utrudnieniami w ruchu.

Jeden pas ruchu prowadzący przez skrzyżowanie ulic Bogusławskiego, 11 Listopada, Kopernika i Głowackiego był rano w środę 2 października nieprzejezdny ze względu na trwające prace przy sygnalizacji świetlnej.

najnowszy najstarszy oceniany
Rabbit
Gość
Rabbit

Co za porąbane tempo tych prac na ulicach. Ratusz chyba nad tym nie panuje, prezydent i jego wice krytykowali poprzednika, a teraz co? Bryndza