Trwają prace przy sygnalizacji świetlnej. Rano były utrudnienia

Jeden pas ulicy Bogusławskiego w Ostrołęce był wyłączony z ruchu rano w środę 2 października. Wszystko przez prace związane z modernizacją sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu.

Od końca sierpnia w centrum Ostrołęki kładziony jest światłowód, modernizowane są też sygnalizacje świetlne. Podczas prac (dodajmy – przedłużających się) nie dało się uniknąć utrudnień w ruchu drogowym.

Na kilku ważnych skrzyżowaniach w centrum miasta konieczny był demontaż świateł. Na początku tego tygodnia sygnalizacja została zdjęta z kolejnego skrzyżowania – ulic Fieldorfa „Nila” z Kopernika.

Choć w większości przypadków sygnalizacje wróciły już na swoje miejsce, choć z opóźnieniem, to wciąż gdzieniegdzie trwają prace, które wiążą się z utrudnieniami w ruchu.

Jeden pas ruchu prowadzący przez skrzyżowanie ulic Bogusławskiego, 11 Listopada, Kopernika i Głowackiego był rano w środę 2 października nieprzejezdny ze względu na trwające prace przy sygnalizacji świetlnej.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Rabbit

Co za porąbane tempo tych prac na ulicach. Ratusz chyba nad tym nie panuje, prezydent i jego wice krytykowali poprzednika, a teraz co? Bryndza