Trwa zbiórka dla schroniska w Kruszewie. Promuje ją wzruszający film (wideo)

– Jako grupa przyjaciół corocznie organizujemy zbiórkę karmy dla zwierząt. W tym roku chcielibyśmy, aby jak największa liczba osób miała szansę dołączyć do naszej akcji – napisała do nas Alicja Damięcka. Wciąż można do niej dołączyć!

Zbierane są – oprócz karmy dla zwierzaków ze schroniska w Kruszewie – także duże garnki, koce, preparaty na pchły i kleszcze. Wystarczy zadzwonić do pana Michała pod numer telefonu 512 791 767 i umówić się na przekazanie rzeczy. Szczegóły znajdziecie na plakacie zamieszczonym na końcu tego artykułu, a także na Facebooku Podajemy Łapę.

Zbiórka trwa do 23 grudnia. Do wspólnego zbierania karmy w Ostrołęce dołączyły już firma Pekpol oraz siłownia West Side. Natomiast z Warszawy wsparcie płynie z Żabki na osiedlu Wilno oraz Siłowni Fit- Fight Club na Ursynowie. Jeśli nie możecie – z różnych względów – wziąć udział w akcji osobiście, a chcielibyście pomóc, można też dokonać wpłaty, wedle uznania na Zrzutka.pl.

Jak niełatwo jest w schronisku, opowiada też film, który stworzono na potrzeby zbiórki. Jest momentami śmieszny, ale też i wzruszający. Warto go obejrzeć!

Plakat akcji: