Trwa miejska sesja. Zaczęła się od podziękowań dla radnych, którzy zrzekli się mandatów (zdjęcia)

W ostatnim czasie mandaty złożyli pan Janusz Kotowski i pan Grzegorz Płocha. Pragnę serdecznie panom podziękować za 22 lata pracy na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców – powiedział na wstępie przewodniczący rady Wojciech Zarzycki. Tak zaczęła się 28 maja sesja Rady Miasta Ostrołęki.

Ustępujących radnych nie było na sali obrad. Jak powiedział przewodniczący, nie pozwoliły im na to obowiązki służbowe.

W 1998 roku rozpoczęli swoją działalność samorządową, poświęcali swój czas, a nieraz i swoje zdrowie, by naszym mieszkańcom żyło się jak najlepiej. Dziękuję panom za wiele cennych inicjatyw, inwestycji, pomoc mieszkańcom… – kontynuował Wojciech Zarzycki. I wspominał swoją współpracę z Januszem Kotowskim i Grzegorzem Płochą – jako prezydentami Ostrołęki.

Głos zabrał także przewodniczący klubu PiS Jerzy Grabowski, którzy również dziękował odchodzącym radnym za lata pracy na rzecz lokalnej społeczności oraz życzył im wszystkiego co najlepsze.

1 1 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Obserwator

A idiota Jan Kow z O pluje na eO na odchodzących. Bałwan widzi np. stary basen, z którym ani Kotowskiemu ani Kulikowi już drugi rok nie udało się nic zrobić . Kotowski jednak zbudował nowy. Tego cymbał nie widzi

Adam

A gdzie Pan kiełbasa?

Ja iona

Kiełbasa wyborcza?

gość

Szkoda że tak późno odeszli

radny

A dlaczego obecnego przewodniczącego w poprzedniej kadencji pisiaki nie wzięły do żadnej komisji?

I tak zachował się po ludzku – jak należy, że podziękował tym panom.

Czy PIslam byłoby na to stać?