Troszyn i Myszyniec: są pieniądze na przebudowy ulic i drogi

Przebudowa ulic: Wrzosowej i Kwiatowej w Myszyńcu oraz drogi Milewo Wielkie – Sawały w gminie Troszyn – na te inwestycje samorządy dostały pieniądze.

18 grudnia, w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim, wojewoda Konstanty Radziwiłł podpisał umowy na realizację  zadań drogowych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych z przedstawicielami mazowieckich samorządów, w tym także z regionu ostrołęckiego: miasta Myszyniec na: przebudowę ulic: Wrzosowej i Kwiatowej w Myszyńcu –  II etap oraz gminy Troszyn na: przebudowę drogi gminnej Milewo Wielkie – Sawały – /dr. pow. Zamość – Gostery/ – Żmijewek – /dr. pow. Zamość – Gostery/ z przyległymi drogami wewnętrznymi. Gmina Troszyn otrzymała dofinansowanie w wysokości 3470478 zł (łączny koszt zadania 4633575 zł), a Myszyniec na 410 344 zł

Podpisane 18 grudnia umowy opiewają łącznie na ponad 122 mln zł. W ramach Funduszu Dróg Samorządowych wybudowane, przebudowane, rozbudowane i wyremontowane zostanie ponad 105,4 km dróg.

Dodajmy, że w poniedziałek 23 grudnia wójt gminy Troszyn Edwin Mierzejewski podpisze umowę na kolejne dofinansowanie z funduszu – mowa o 2,5 mln zł, które pójdzie na drogi w gminie Troszyn.

gov.pl
0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Interesant

Grabowski junior urodzony w Ostrołęce, nauki pierwsze pobierał w Ostrołęce, pracę też miał w Ostrołęce, rodzina w Ostrołęce, mieszkania w Ostrołęce i nic nie może dla niej zrobić? Choćby z sentymentu!

tępiciel lemingów

Kulik urodzony w Ostrołęce, nauki pierwsze pobierał w Ostrołęce, pracę też miał w Ostrołęce, rodzina w Ostrołęce, mieszka w Ostrołęce i nie może zrobić tak jak starosta? Wystarczy, że się zwróci do Grabowskiego juniora jak to zrobił starosta czy wójtowie.

Interesant

Papuga! Złośliwa papuga i bez polotu. Ot zwykła pospolita papuga.

tępiciel lemingów

Szkoda że prezydent nie papuguje starosty.

Interesant

Bo nie jest papugą. Szarą papugą.

kamo

a gdzie celebryta z Rzekunia???????????????????

Do zdjęcia pozuje???

KKKKKKK

Wszystkie inwestycje to zasługa naszego Posła.