Tragiczny wypadek na DK 53. Kolejna ofiara śmiertelna w te wakacje

Do tragicznego wypadku doszło w środę 24 lipca około godz. 11.00 na drodze krajowej nr 53, w Myszyńcu Starym. Życie stracił mieszkaniec powiatu ostrołęckiego.

Wypadek na DK 53 – co się wydarzyło?

Jak informuje policja, o godzinie 11.26 do dyżurnego wpłynęła informacja o wypadku drogowym w Myszyńcu Starym, na drodze krajowej nr 53. Na miejsce pojechali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Myszyńcu, ostrołęckiej drogówki i służby ratunkowe.

– Według wstępnych ustaleń kierujący volkswagenem 76-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego, jadąc od Szczytna w kierunku Ostrołęki, potrącił na skrzyżowaniu jadącego rowerem w tym samym kierunku 84-letniego mieszkańca naszego powiatu – mówi oficer prasowy policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Rozpoczęła się walka o życie starszego mężczyzny. Pomimo reanimacji 84-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zmarł. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Ostrołęcka drogówka pod nadzorem prokuratora wykonuje czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia, natomiast pozostali policjanci wyznaczają objazdy i kierują ruchem. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.30 – dodaje Tomasz Żerański.

Kolejny wypadek na DK 53

To kolejny wypadek śmiertelny w te wakacje, na drodze krajowej nr 53. Kolejny też, który wydarzył się w Myszyńcu Starym, gdzie zginęły trzy osoby, w tym 9-letni chłopiec: