Tragiczne wypadki w sąsiednich powiatach. Zginęły dwie osoby

W lato często dochodzi do śmiertelnych wypadków. Niestety w ostatnim czasie w sąsiednich powiatach dwa zdarzenia drogowe skończyły się tragedią: nie żyją młody mieszkaniec powiatu ostrowskiego, a także mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

W czwartek 23 lipca około godz. 6.30 we wsi Duczymin, gm. Chorzele, zderzył się motorowerzysta z samochodem osobowym. Kierowca motoroweru marki Zipp, 44-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, na skrzyżowaniu dwóch dróg wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do wypadku z samochodem osobowym marki Opel Vectra, którym kierował 54-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Motorowerzysta niestety poniósł śmierć na miejscu.

W środę 22 lipca do śmiertelnego wypadku doszło z kolei w powiecie ostrowskim, w okolicy Starej Grabownicy. Zginął 23-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Przed godz. 22.00 kierowca audi, 18-latek z powiatu ostrowskiego, podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącym z naprzeciwka dwoma motocyklami Suzuki oraz Yamaha 23-latkom z powiatu ostrowskiego. Po zderzeniu Suzuki zapaliło się. W wypadku zginął kierowca Yamahy. Kierujący motocyklami nie mieli prawa jazdy. Kierujący audi był trzeźwy, dodatkowo od mężczyzn pobrano krew do zbadania stanu trzeźwości.

Przypomnijmy też, że w środę 22 lipca do groźnego wypadku doszło w powiecie pułtuskim. Do jednego z rannych wzywano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. O tym wydarzeniu pisaliśmy tutaj: