Tragedia w centrum Ostrołęki. Młody mężczyzna wyskoczył z okna. Nie przeżył

Do ogromnej tragedii doszło w środę 20 listopada w centrum Ostrołęki. Z okna jednego z bloków przy ul. Prądzyńskiego wyskoczył młody mężczyzna. Spadł z dużej wysokości. Nie miał szans na przeżycie.

Do dramatu doszło po południu.

– Potwierdzam, że dzisiaj tuż przed godziną 18.00, w wyniku skoku z dużej wysokości z jednego z mieszkań przy ul. Prądzyńskiego w Ostrołęce, poniósł śmierć na miejscu 23-letni mężczyzna. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego zdarzenia – poinformował nas Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Fot. Spotted: Ostrołęka

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Lewejajko

Tragedia? Narkotyki!

Booboo

Byłem przy Nim gdy konał , nic nie mogłem Mu pomóc wezwałem karetkę i nic . ŚWIADOMOŚĆ TEGO ŻE NIE MOGŁEM NIC ZROBIĆ WIĘCEJ DOBIJA MNIE! kOCHANI NIE OCENIAJCIE NIKOGO NE GARDŹCIE INNYM CZŁOWIEKIEM ZYCIE TO TYLKO CHWILA… WIDZIAŁEM JAK TEN DZIECIAK KONAŁ I NIC NIE MOGŁEM ZROBIĆ BOŻE TO MNIIE DOBIJA …

Rówieśniczka

Czasami zdarza się, że nic nie możemy zrobić i wtedy liczy się tylko to, że jesteśmy. Obecność czasem jest ważniejsza niż wszystko inne.
A jeśli chodzi o chłopaka nie mam pojęcia co mogło spowodować go do targnięcia się na własne życie, ale jest mi mega Go żal i współczuję Panu (jako świadkowi zdarzenia) jak i wszystkim, którzy go znali.
Szczere Kondolencje!