Tomasz Bielawski i jego pasje. W Kultowni OCK. Już 24 września

Tomasz Bielawski 24 września będzie gościć w Kultowni OCK (Aleja Wojska Polskiego 40 w Ostrołęce). Początek godz. 17.00. Będzie to pierwsze, po wakacyjnej przerwie, spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy przy herbacie”.

Spotkanie z Tomaszem Bielawskim zapowiada się pasjonująco, bo gość Kultowni to człowiek wielu pasji: pasjonat obrazowania stereoskopowego, kolekcjoner starych sprzętów do fotografii stereoskopowej oraz samych fotografii.

Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych, współpracuje z Fotoplastikonem Warszawskim i Fotoplastykonem Poznańskim. Jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Stereoskopowego, bierze czynny udział w szerzeniu „wirusa stereo” w kraju i za granicą. Autor popularnych stron internetowych dotyczących tematyki fotografii stereoskopowej: muzeum trójwymiaru www.3d-muzeum.pl, blog www.dotomka.blogspot.com (najlepszy blog w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii „Zainteresowania i pasje”) oraz galeri fotografii 3D www.fotomplastikon.pl .

Społecznik. Przez wiele lat był Prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Krasnosielckiej, pełni obowiązki przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przez dwanaście lat był sędzią w Sądzie Okręgowym Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, a obecnie działa w Sądzie Krajowym. Gra na banjo i gitarze, rysuje, pisze teksty kabaretowe, grał w lokalnym kabarecie (na Przeglądzie Kabaretów Wiejskich STOPA w Karniewie dostał nagrodę Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego dla najlepszego wiejskiego kabareciarza), parę lat temu dostał tytuł Wolontariusza Roku. W 2017 r. wygrał jeden z odcinków programu „The Brain – genialny umysł”.

Szczęśliwy mąż, ojciec trójki wspaniałych dzieci, opiekun kilku psów, kotów i różnych innych żyjących stworów. Prowadzi gabinet weterynaryjny w Nowym Sielcu.

najnowszy najstarszy oceniany
Nick
Gość
Nick

Szanuję i podziwiam

Gość
Gość
Gość

Hahahahahjahahaah