To już pewne! W Kadzidle odbędzie się Konwencja PiS. Gośćmi premier Morawiecki i prezes Kaczyński

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, w Kadzidle odbędzie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości.

Głównym organizatorem konwencji, która zaczynie się o godz. 12.00, jest poseł Arkadiusz Czartoryski. Poseł Czartoryski potwierdził nam, że należy się spodziewać w Kadzidle obecności prezesa PiS, premiera, marszałka senatu oraz ministrów, m.in. rolnictwa i rozwoju wsi oraz ochrony środowiska, będą też parlamentarzyści i lokalni samorządowcy.

W uroczystości będą brali udział nie tylko działacze PiS, ale także starosta ostrołęcki, burmistrz Myszyńca oraz wójtowie: Czarni, Łysych i Olszewa Borek – mówi poseł Czartoryski. – Sama konwencja będzie utrzymana w duchu wielkanocnym, jej oprawą będą stoiska twórców ludowych z lokalnymi rękodziełami, tj. jajka, wycinanki czy palmy. Będą też ludowe występy. Główne tematy dyskusji będą dotyczyć natomiast rolnictwa i rozwoju wsi, ochrony środowiska a także dziedzictwa kulturowego i tradycji historycznych.

Będzie to pierwsza konwencja PiS w ostrołęcko-siedleckim okręgu wyborczym. Czy pojawi się na niej prezes Jarosław Kaczyński? – to jest bardzo prawdopodobne.

Konwencja odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia, w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle (przy ul. Słonecznej 2). Początek godz. 12.00.

To będzie kolejna w ostatnim czasie wizyta najważniejszych osób w państwie w powiecie ostrołęckim. Przypomnijmy, że premier Mateusz Morawiecki był obecny w Ostrołęce 1 marca na oficjalnym zakończeniu budowy Muzeum Żołnierzy Wyklętych.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ania

Mądrzy samorządowcy współpracują razem z rządem bo wiedzą, że Polska jest jedna. Kulik zerwał wszelkie kontakty, nie składa żadnych wniosków o dotacje. Ostrołęka przez 5 lat zejdzie na psy.

Gość

Brawo Panie pośle i brawo samorządowcy z Kadzidła. Rozsławiajcie naszą Ziemię Kurpiowską. Nasze obecne władze miejskie też to robią, szkoda tylko, że poprzez tzw. negatywną promocję.

Nowy

Konwencja w naszym regionie to docenienie p. Posła Czartoryskiego. Dyżurni opluwacze wiele razy próbują mu zaszkodzić. Ale władze PiSu szanują pracowitość i odporność na głupawe pomówienia.

Jarema

Brawo. Gdyby nie niechęć obecnych władz konwencja z pewnoscia odbylaby w Ostrołęce

Nina

Rząd pomagał Ostrołęce, były dotacje na most, na drogi, na Muzeum. Jednak tysiące Ostrołęczan wolało Kulika. Smucę się, ale i tak dobrze życzę Ostrołęce.

Luck

Fajnie – Obecny rząd docenia nasz region. Zapewne ta konwencja to za sprawą dobrego kontaktu z premierem Pana Czartoryskiego i Kotowskiego. Szkoda, że Ostrołęka skazała się na margines rozwoju na 5 lat. Widać to naocznie, wszystkie inwestycje zasnęły snem niczym w bajce ……

Andrzej

hehe no nie wiem czy teraz wygladany przez wszystkich i wyczekiwany ksiadz Boniecki zechce nawiedzic te okolice 😉

mieszkanka

ale masz problem