To był najszybszy hattrick w historii Narwi Ostrołęka. Autorem Przemysław Olesiński

W meczu Narwi Ostrołęka z GKS Strzegowo padł rekord. W historii ostrołęckiego klubu zapisał się Przemysław Olesiński, którzy najszybciej strzelił trzy bramki.

4 minuty – zaledwie tyle czasu potrzebował Przemysław Olesiński na ustrzelenie hattricka. Bramki zdobywał pod koniec spotkania, w 87., 89. i 91. minucie meczu.

Tym samym został on piłkarzem Narwi, który najszybciej strzelił w oficjalnym spotkaniu hattricka.

„Dzięki bramkom strzelonym w końcówce meczu z GKS-em Strzegowo, wyprzedził on Cezarego Stachowicza o dwie minuty” – informuje Narew Ostrołęka.

„Stachowicz dokonał wtedy (20 maja 2015 roku, w meczu ze Skrą Drobin – red.) nie lada wyczynu, zdobywając gole w 2., 8., 9., 14. i 29. minucie meczu. Były to dotąd najszybciej strzelone przez jednego zawodnika trzy, cztery i pięć bramek dla Narwi. Obecnie rekord pozostaje aktualny w kategorii „cztery” i „pięć”.” – dodaje klub.

Ostatni Mecz Narwi ze Strzegowem zakończył się zwycięstwem ostrołęczan 4:1. Pierwsza bramka Olesińskiego wyprowadziła zespół na prowadzenie – kolejne ustaliły wynik spotkania.