Tesco w Ostrołęce zostanie zamknięte. Już niedługo

Tesco w Ostrołęce ma zostać zamknięte od nowego roku. Tak kończy się pięcioletnia obecność tej sieci brytyjskiej na naszym rynku.

Jak podają wiadomoscihandlowe.pl, Tesco w Ostrołęce czeka zamknięcie. Nam udało się dowiedzieć, że zakupów w tym popularnym hipermarkecie nie zrobimy już po 1 stycznia 2020 roku.

Tesco jest jednym z większych marketów w Ostrołęce. Działa na naszym rynku od otwarcia Galerii Bursztynowej, czyli od 2014 roku. Oprócz dużego sklepu prowadzi tu też bar bistro. W markecie funkcjonują też kasy samoobsługowe, jedne z pierwszych w Ostrołęce.

Od kilku miesięcy w Tesco w Ostrołęce skurczyła się powierzchnia sprzedaży, jakiś czas temu wprowadzono też duże promocje na wiele produktów, które migiem znikały z półek.

Już od dłuższego czasu pojawiały się informacje o tym, że brytyjska sieć zamyka kolejne swoje obiekty w Polsce. Ostrołęka – jak widać – nie jest wyjątkiem.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Empik

Fryt5

Nie żałuję słaby sklep towar bardzo słabej jakości szkoda było pracowników np na stoisku mięsnym zawsze za mały skład. Pracownikom też słabo płacili także generalnie traktiwalem to jako miejsce spacerowe podobnie jak obi jakość przeciętna albo poniżej ceny ponad przeciętnie wyższe.

2
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x