Teraz Ostrołęka!

No i jesteśmy. Niniejszym potwierdzamy wszystkie krążące plotki! Już nie musicie szukać po internecie powiązań, układów i zależności, by triumfalnie ogłosić „wiemy kto za tym stoi!”. Przecież wszyscy wiedzą.

Jesteśmy kolejnym portalem informacyjnym w Ostrołęce, i jak zapewne sami Państwo zauważycie – wywodzimy się z określonego środowiska. Czy to źle? Na szczęście mamy wolność słowa i każdy może na tym polu się realizować. Zdrowa konkurencja nikomu nie zaszkodzi – a zwłaszcza Czytelnikom.

Naszym zdaniem tylko prawda jest ciekawa. Uważamy, że nasz punkt widzenia na niektóre sprawy nie jest reprezentowany wystarczająco obiektywnie, więc znaleźliśmy taki sposób by dotrzeć do mieszkańców. I mamy nadzieję, że zaciekawimy Państwa wieloma aspektami życia miasta i powiatu ostrołęckiego.

Są w Ostrołęce inne portale, które spełniają rolę typowo newsową – szybko podają informacje o wydarzeniach, czasami okraszając je zakulisowymi szczegółami.

Nasza propozycja jest odmienna. Chcemy być portalem o charakterze publicystycznym, prezentować nieco szerszy kontekst wydarzeń niż tylko podanie faktów „kto, co, kiedy”. Nas będzie interesować „dlaczego?” i nie będziemy unikać trudnych pytań zadawanych decydentom, jak też wywiadów czy rozmów z radnymi i mieszkańcami.

Ostrołęczanie od jakiegoś czasu faszerowani są codzienną dawką informacji kto kogo i skąd wywalił z roboty, ale daleko ciekawsze jest pytanie: co dalej z rozwojem Ostrołęki i regionu? Dla nas ważniejsza jest przyszłość. I wiemy, że w Ostrołęce jest wielu ludzi z pasją oraz wiele interesujących i odważnych inicjatyw. O tym wszystkim będziemy dla Was pisać.

Co więcej, udostępniamy łamy Czytelnikom do polemik z naszym stanowiskiem. Nie tylko krytyka władzy jest potrzebna, ale też krytyka nas, byśmy byli bardziej obiektywnymi dziennikarzami.

To nasza deklaracja na dzień dobry.
A teraz oddajemy głos Wam.

Teraz Ostrołęka

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Olo

Super nareszcie jesteście. Monopol informacyjny w Ostrołęce złamany.

Anonimowo

i git im więcej informacji tym lepiej

słoneczko

Fajnie że wystartowaliście.A logo portalu świetne.Napewno będę stałym czytelnikiem, powodzenia✊??

Kim

Nie będzie łatwo, ale nie zrażajcie się, powodzenia!

Czytelnik

Dobrze że jesteście 🙂