Teqball i siatkonoga zagoszczą w Ostrołęce. Pierwszy turniej w historii miasta!

W dniach 5-6 grudnia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozegrane zostaną zawody w teqballa oraz siatkonogę. Organizatorem obu turniejów jest Future is Now.

Turniej teqballa, który odbędzie się w sobotę 5 grudnia, będzie pierwszym oficjalnym turniejem w tej dyscyplinie sportu w naszym mieście. Patronat nad imprezą objął Polski Związek Teqballa. Początek zmagań o godzinie 9.00.

Teqball to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na całym świecie. Powstał w 2014 roku na Węgrzech i od tego czasu jego popularność nieustannie rośnie, także w naszym kraju. Wicemistrzem Świata z 2019 roku jest zawodnik pochodzący z Dylewa, gm. Kadzidło, Adrian Duszak, który zapowiedział swoją obecność na zawodach.

Dzień później, w niedzielę 6 grudnia rozegrany zostanie już po raz szósty Mikołajkowy Turniej Siatkonogi. W imprezie mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy ukończyli 14. rok życia. Zawody rozpoczną się o godzinie 13.00.

Trwają jeszcze zapisy na turniej siatkonogi – szczegóły na profilu Projektu Future is Now. Ze względu na panujące ograniczenia oba turnieje odbędą się bez udziału publiczności. Niestety, takie mamy czasy.

Fot. WynWork

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Olo

Fajnie