Tajemnica Dni Ostrołęki: radni pytają, prezydent nie chce zdradzić szczegółów

Wciąż nie znamy programu Dni Ostrołęki 2019. Sprawa została poruszona na czwartkowej sesji Rady Miasta z 25 kwietnia.

Niewiele wiemy póki co o Dniach Ostrołęki 2019. Nie znamy programu święta miasta. Jedyne, co jest znane, to termin imprezy i jej miejsce. Odbędzie się ona w dniach 18-19 maja. Ostrołęczanie bawić się będą na Placu Bema.

Radni na sesji narzekali na brak informacji o Dniach Ostrołęki. Nic o nich nie wie i komisja kultury, dziedzictwa narodowego i promocji Rady Miasta. Na marginesie dodajmy, że nasza redakcja również wystosowała w tej sprawie pytania do Urzędu Miasta, jednak odpowiedzi nie otrzymaliśmy do dzisiejszego dnia.

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik powiedział, że nad programem pracuje powołany zespół, a wszystko jest przygotowane, choć trzeba dopiąć jeszcze parę szczegółów.

Prezydent cieszył się też z faktu, że… nikt poza wtajemniczonymi nic nie wie o Dniach Ostrołęki. Powiedział, że ratusz planuje szereg niespodzianek, a w poniedziałek 29 kwietnia zostanie zwołana konferencja prasowa, na której podane zostaną szczegóły święta miasta.

Plany pokrzyżowali mu jednak radni. Zobowiązali Łukasza Kulika do poinformowania ich o programie Dniach Ostrołęki na czwartkowej sesji. Ile im zdradzi prezydent, wkrótce się przekonamy.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Widz

No cóż…jak za program weźmie się Pan Kamerka vel Klekot, to wiadomo, że będzie tandetne jak sam wicek disco polo. Może wystąpi Ewędlinka z jakimś zepołem…w każdym razie ubaw po pachy gwarantowany!

Jarema

Biedaczkowi „szoł” popsuli

smok

„Prosiaczek i Tajemnica Obchodów”.