Szybciej niż mądrzej


! Równo 30 lat temu eksperci ONZ ogłosili, że za 30 lat całe narody wyginą z powodu zmian klimatycznych. Wyspy zatoną a ludzie będą umierali z głodu na ulicach. Teraz cała redakcja zastanawia się czy robić plany na weekend.


! Gazeta Wyborcza alarmuje – „przekop Mierzei Wiślanej zniszczy plażę w Krynicy Morskiej”. PiS teraz powinien rozpuścić plotkę, że to ulubiona plaża Kaczyńskiego i patrzeć jakie wygibasy zaczną robić redaktorzy Wyborczej.


! Z okazji Dnia Kobiet w dzisiejszych czasach nasuwa się jedno bardzo popularne niedawno hasło – „Uwaga na podróbki”


! Posłanka Platformy Obywatelskiej Joanna Mucha uważa, że 13 pensja dla emerytów to upokorzenie. Podniesienie wieku emerytalnego było zatem w ich oczach wyrazem uznania!


! Krytycy nowych paszportów pytają „po co napis Bóg, Honor, Ojczyzna”? Jednocześnie nie mają nic przeciwko wzięciu każdej ilości dolarów z napisem na każdym z nich „In God We Trust” (W Bogu pokładamy ufność).


! Agora kupiła „Twój Weekend” (takie erotyczne pisemko), by go ostentacyjnie zlikwidować w ramach walki z seksizmem (pismo, nie weekend) . Teraz tylko na portalach Agory (Pudelek itp.) można się dowiedzieć komu wypadła pierś, obejrzeć zestawienie piersi polskiego showbiznesu, czy też przeczytać o pupach z Instagrama. Himalaje hipokryzji!

/"Szybciej niż mądrzej" jest kącikiem o charakterze satyrycznym, a wpisy mają charakter wyłącznie prześmiewczy. Są jednak oparte o fakty (autentyczne!)/