Szpital tymczasowy w Ostrołęce. Zobaczcie postęp prac (zdjęcia)

Równo tydzień temu na plac budowy szpitala tymczasowego dla chorych na COVID-19 w Ostrołęce przyjechały pierwsze moduły. Sprawdziliśmy jak wygląda obecnie postęp prac.

Tydzień temu do Ostrołęki przyjechał prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, aby poinformować o planach związanych z budową szpitala tymczasowego w Ostrołęce. W konferencji prasowej towarzyszył mu dyrektor Szpitala w Ostrołęce Paweł Natkowski. Tego dnia na plac budowy dostarczono też pierwsze moduły.

W środę 2 grudnia około połowa z nich jest zainstalowana na terenie szpitalnego parkingu, gdzie powstaje placówka dla chorych na COVID-19. Dzień wcześniej PKN Orlen, który jest inwestorem, pisał:

„Wykonano już ponad 50 proc. prac, w tym m.in. prace ziemne, związane z infrastrukturą budowlaną, elektryczną, sanitarną i teletechniczną.”

Szpital tymczasowy w Ostrołęce liczyć będzie ok. 200 łóżek, z czego 20 respiratorowych. Powinien być gotowy do oddania 20 grudnia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
za chajs z budżetu szalej

tyle chajsu w błoto.
Rządzący szastają naszymi pieniędzmi jakbyśmy byli Szejkami.

A mi źródło wyschło :-/

Z ostatniej chwili

Antoni Macierewicz

Dzięki naszym staraniom rząd podjął uchwałę, że do 2043 powstanie bełchatowska elektrownia jądrowa, która zapewni stabilność w regionie i zatrudnienie!
Mają doświadczenie zdobyte podczas budowy elektrowni Ostrołęka więc pójdzie jak z płatka.
Wypożyczą specjalistów energetyko-katechetów i raz dwa miliony polecą z budżetu.

wengjer

Zachwyt nie mniejszy jak przy obsadzaniu rad nadzorczych ełektrowni

tępiciel lemingów

Zbudowałeś elektrownię?

Ola

Tępicielu jakoś ty i twoi genialni koledzy z partii tej elektrowni nie zbudowaliście. Nikłe zatem nadzieję, że zbudujecie cokolwiek innego. My się bierzemy za rzeczy, które potrafimy, a nie obiecujemy gruszki na wierzbie.

Anna

Ola takie głupoty piszesz, że ze swoją wiedzę nie nadajesz się nawet do przedszkola.