Szlachetna Paczka Ostrołęka: w weekend finał. 41 rodzin otrzyma pomoc

W najbliższy weekend 7-8 grudnia czeka nas finał Szlachetnej Paczki. Bazą tej ostrołęckiej będzie – tak jak i rok temu – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrołęce. To z niej paczki dla potrzebujących rodzin pojadą w świat…

A takich rodzin (bądź osób samotnych) z rejonu Szlachetnej Paczki w Ostrołęce wytypowano w tym roku 41. Paczki dla nich przygotowali darczyńcy – osoby prywatne, pracownicy firm, społeczności szkół, przedszkoli, instytucji.

Teraz przyszedł czas na – jak to mówią wolontariusze Szlachetnej Paczki – „weekend cudów”. 7 i 8 grudnia główną ich siedzibą będzie Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrołęce. Tam będą trafiać paczki, które przekazane zostaną jeszcze w sobotę i niedzielę. Zresztą prezenty dla potrzebujących wciąż są mile widziane:

Wciąż możesz pomóc. To dzięki Dobroczyńcom takim jak Ty, możemy docierać do nowych miejsc i potrzebujących. Wspierając Szlachetną Paczkę, pomagasz m.in. ubogim rodzinom, dzieciom, seniorom i chorym – czytamy na Facebooku Szlachetnej Paczki w Ostrołęce.

Fot. Facebook Szlachetna Paczka Ostrołęka

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Trochę prawdy

A gdzie wasze artykuły z huraoptymizmem o przejęciu Energi przez Orlen ?
Orlen dość jasno wypowiedział się na temat budowy (politycznej) bloku węglowego OSTROŁĘKA C.
Nie mają zamiaru włożyć w ten projekt nawet słynnego „grosza jaśka kotowskiego”
Podziękujcie ostrołęckim i siedleckim posłom i senatorom że za wasze pieniądze (niestety moje też) urządzili sobie kupowanie głosów w wyborach.
Ale to tylko „głupi miliardzik” więc nie ma o co kopii kruszyć. Obywatel głupi to zapłaci.

1
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x