Szkolili się z marketingu internetowego. Zobaczcie zdjęcia

We wtorek 5 listopada w nowym biurze Centrum Inkubacji i Rozwoju dla podmiotów ekonomii społecznej (PES) w Ostrołęce przy ul. Parkowej 6 odbyło się szkolenie pn. „Marketing internetowy w praktyce dla organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych”.

Obecni na szkoleniu przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw społecznych i innych instytucji dowiedzieli się wielu przydatnych rzeczy.

Poznali najważniejsze elementy marketingu internetowego (dzięki nim lepiej będą prezentować oferty swojej organizacji choćby na Facebooku).

Istotniejsza od teorii była jednak praktyka, dlatego w ruch poszły laptopy i smartfony – powstały pierwsze posty, teksty, zdjęcia oraz relacje live.

I tak, powstała wspólna grupa na Facebooku składająca się z uczestników szkolenia. Przez miesiąc będą oni ćwiczyć, wstawiając posty, teksty, zdjęcia, robili relacje live. A trener (także i grupa) na bieżąco będzie podpowiadać, co poszło świetnie, a nad czym trzeba jeszcze popracować.

Szkolenie prowadziła Edyta Kozera – trener specjalista ds marketingu. Odbyło się ono w ramach projektu pt. „Inkubacja i Wsparcie Ekonomii Społecznej w subregionie ostrołęckim – IWES 3″ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa

Ciekawa oferta szkoleniowa biura MOWES wreszcie w Ostrołęce.

Geniek

Ostrołęka zaczyna dbać o NGO. Brawo dla organizatorów czyli MOWES.