Sylwester 2019 Ostrołęka przed Parkiem Wodnym. Zobaczcie zdjęcia i wideo

Sylwester 2019 Ostrołęka był w klimacie disco polo. Zobaczcie, jak wyglądała zabawa sylwestrowa przed Parkiem Wodnym w Ostrołęce.

Rewia Maraquja, Exaited, Effect i Eratox – to oni wystąpili 31 grudnia i 1 stycznia, w Sylwestra 2019 w Ostrołęce. Było więc sporo muzyki tanecznej, latynoskich rytmów i disco polo.

O północy kilka słów (trochę niczym jak Freddie Mercury, jak powiedział prowadzący imprezę Staszek Orłowski) do ostrołęczan powiedział wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski.

Potem na niebie pojawiły się fajerwerki (nie organizatorów Sylwestra, a „prywatne”), a na scenie odbył się pokaz pirotechniki.

Czy wiele osób przyszło na Sylwestra 2019 w Ostrołęce? No cóż, wielkich tłumów nie było – przynajmniej nie na parkingu przed Parkiem Wodnym. Sporo osób było jednak nieco dalej, poza strefą imprezy. Wszystko z powodu tego, że nie można było na nią wnosić alkoholu i fajerwerków.

Czego życzył mieszkańcom wiceprezydent Ostrołęki?

Odliczanie do północy i pokaz pirotechniki:

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tolo

Super

abc

Bardzo wysoki poziom tej imrezy ale najwyzszy zaprezentowal wicw wlodarz skladajac zyczenia obecnym na imprezie dlugo musial ukladac te swoje przemowieni

midi max

Nie brakowało mi tego, ale z drugiej strony ogrodnik mógłby chociaż tego dnia nie pić i złożyć mieszkańcom życzenia. Bo ten klekot to wstydu nie ma i robi z siebie błazna.

Rbl

No to hejo 😂 czemu prezydent Kulik nie składa nigdy mieszkańcom życzeń?!

Edgar

Panie nawet w Janochach usłyszeli prezydenckie hejo

Tre

Klekot jesteś prezydentem Ostrołęki, nie rób z siebie przy każdej okazji idioty

Stes

Hmm… pomyślmy kiedy o wice klekocie się mówi. Kiedy razem z partnerką chce wręczyć medale, kiedy nie potrafi normalnie złożyć życzeń na sylwestra, kiedy nagrał klipa disco polo, kiedy robi z siebie idiote przed kamerą, kiedy ma sprawy w sądzie itd.itp. Niesamowite osiągnięcia jak na wice prezydenta miasta.

7
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x