Sukces zbiórki dla Tomasza Pasikowskiego z Ostrołęki

Nieco ponad miesiąc trwa zbiórka dla Tomasza Pasikowskiego z Ostrołęki. Zakończyła się sukcesem – udało się zebrać zakładaną kwotę.

Ponad 30 tys. zł zebrano na leczenie Tomasza Pasikowskiego z Ostrołęki.

– Kochani! Akcję pomocy dla Tomka rozpoczęliśmy dokładnie 26 lipca. Był to trudny czas, ale jednocześnie cudowny, gdyż po raz kolejny pokazaliśmy, jak wielką moc mają nasze serca – napisała angażująca się w różne akcje charytatywne Iwona Kulas. – W ciągu miesiąca udało nam się uzbierać dla Tomka całą kwotę założonego celu tj. 30.092 zł. Ogromnie się cieszę, że udało mi się przekonać Joannę Pasikowską do założenia zbiórki i walki.

Zebrane pieniążki pozwolą na jakiś czas zapewnić Tomkowi leczenie oraz rehabilitację, której tak bardzo Tomek potrzebuje by spełnić swoje marzenie i stanąć na nogi.

– Dziękujemy za każdą, choćby najdrobniejszą wpłatę, za każde udostępnienie. Nie mniej na ten ogromny sukces nie przedłożyły się jedynie licytacje – chciałabym ogromnie podziękować także naszym lokalnym mediom za to, iż zawsze jesteście, wspieracie, udostępniacie moje grupy, zbiórki.

Tomasz Pasikowski w grudniu 2016 roku przeszedł krwotok podpajęczynówkowy z pękniętego tętniaka tętnicy łącznej przedniej, powikłany skurczem naczyń. Następstwem krwotoku był bardzo duży obrzęk mózgu, krwiak nadoponowy, skurcz naczyń, zapalenie płuc, niewydolność oddechowa, krążeniowa, oiom, śpiączka, paraliż czterokończynowy, narastające wodogłowie oraz zapalenie opon mózgowych.

Pan Tomasz i jego rodzina nie poddają się. Jak widać, mogą też liczyć na dobrych ludzi.