Studniówka ZSP w Łysych. Młodzież tańczyła nie tylko poloneza… (zdjęcia i wideo)

W sobotę 25 stycznia w sali bankietowej Krzyżewscy w Lipnikach na studniówce bawili się uczniowie ZSP w Łysych 2020. Zobaczcie, jak wyglądał ich bal.

Na studniówce ZSP w Łysych 2020 bawili się uczniowie dwóch klas, wraz z osobami towarzyszącymi – łącznie prawie 60 osób.

– To dobry początek przedmaturalnej wędrówki, początek tego, żeby powspominać najweselsze i najtrudniejsze momenty w szkole – mówili prowadzący uroczystość.

– Okres waszego czteroletniego pobytu w naszej szkole nieubłaganie chyli się ku końcowi – mówił z kolei dyrektor ZSP w Łysych Dariusz Ptak. – Dokładnie za 99 dni przyjdzie wam zmierzyć się z egzaminem maturalnym. Jest to jeden z najważniejszych egzaminów, jaki przyjdzie wam zdawać w waszym życiu. Od niego niejednokrotnie będą zależały wasze dalsze losy.

Dzisiaj należałoby wykorzystać ten wieczór do zabawy, ale już od poniedziałku wziąć się za uzupełnianie ewentualnych braków.

Uczniowie wzięli sobie do serca z pewnością pierwszą część wskazówek pana dyrektora – czy też i drugą, przekonamy się za parę miesięcy.

Co ciekawe, nie tylko przygotowali się do zatańczenia poloneza… Poloneza i „coś extra” możecie zobaczyć na naszych materiałach wideo:

Zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć: