Studenci sportowcy. Siódemka potrafi zarażać miłością do sportu

Jest kilku zawodników ostrołęckiej „Siódemki”, którzy zostali w tym roku studentami, a mimo to nadal kontynuują swoją przygodę z lekką atletykę, w barwach ostrołęckiego klubu lub w nowych klubach. 

Sportowcy studenci, którzy przeszli do innych klubów to:
Paulin Pilarska (tr Marek Mierzejewski), studiuje Dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Paulina od nowego roku reprezentować będzie barwy AZS OŚ w Poznaniu, gdzie będzie trenować z tr Robertem Rajewski.
Magdalena Lenkiewicz (tr Marek Mierzejewski) jest studentką Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i trenować będzie w AKL Ursynów z trenerem Bogdanem Obrockim.

W dalszym ciągu w Siódemce trenują:
Martyna Budziłek (tr Dariusz Dąbrowski) – studiuje Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytetecie Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.
Kornelia Suchecka (tr Marek Mierzejewski) – studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Karol Rogoziński (tr Dariusz Dąbrowski), który podjął studia Wychowania Fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Rozwija się też trener „Siódemki” Marek Mierzejewski, który jest także trenerem klubowym ubiegłorocznego Mistrza Polski Juniorów w trójskoku Przemysława Łyskawego (Prefbet Śniadowo Łomża), trenerem aktualnego Mistrz Polski w trójskoku i skoku w dal Dawida Krzemińskiego z RLTL ZTE Radom, trenerem Mateuszz Grzelaka z MUKS Płock oraz współpracuje z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki prowadząc Zaplecze Kadry Narodowej w skoku w dal i trójskoku na Mazowszu.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Cichy

Sportowcom gratuluję, myślę tylko czy ten pan na pewno powinien być trenerem?