Strefa płatnego parkowania będzie ograniczona?

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik udzielił obszernego wywiadu Portalowi Samorządowemu. Mówił w nim m.in. o planach dotyczących dworca i strefy płatnego parkowania.

W udzielonym wywiadzie Łukasz Kulik powiedział, że niebawem miasto przedstawi wizję budynku dworca.

– Interesuje mnie, by w Ostrołęce powstał nowy dworzec odpowiadający aktualnym standardom i mogący być wizytówką miasta. Być może z jakąś częścią komercyjną. Pytanie natomiast, czy będzie w miejscu obecnego dworca, czy w innej lokalizacji.

Prezydent Ostrołęki został też zapytany o likwidację strefy płatnego parkowania. To była jedna z jego obietnic wyborczych. Odpowiedział, że w tej sprawie „stosowny dokument już do niego trafił”.

– Akurat w naszym przypadku strefa blokuje rozwój starego miasta i wszyscy są zgodni co do tego, że trzeba ją tam ograniczyć – tłumaczył Łukasz Kulik. – Z drugiej strony mamy też takie miejsca, gdzie przedsiębiorcy przekonują, że strefa jest tam potrzebna, więc na siłę nie będziemy jej tam znosić.

Cały wywiad przeczytacie TUTAJ.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mad Max

Jestem za,bo tam gdzie jest strefa można zaparkować,zawsze jest miejsce.

slams miasto

jest miejsce tylko klientów nie ma 🙂 :):):)

John

Z kolejnej obietnicy się wycofuje, przecież opowiadał, że zniesie strefę płatnego parkowania. Wyborcy Kulika, nie czujecie się robieni w bambuko?

kik

A jak tam zniesienie opłat na parkingu przy szpitalu? Hej wyborcy Kulika już wjeżdżacie za darmo? Zapytajcie swojego prezydenta kiedy to załatwi