Strefa płatnego parkowania będzie ograniczona?

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik udzielił obszernego wywiadu Portalowi Samorządowemu. Mówił w nim m.in. o planach dotyczących dworca i strefy płatnego parkowania.

W udzielonym wywiadzie Łukasz Kulik powiedział, że niebawem miasto przedstawi wizję budynku dworca.

– Interesuje mnie, by w Ostrołęce powstał nowy dworzec odpowiadający aktualnym standardom i mogący być wizytówką miasta. Być może z jakąś częścią komercyjną. Pytanie natomiast, czy będzie w miejscu obecnego dworca, czy w innej lokalizacji.

Prezydent Ostrołęki został też zapytany o likwidację strefy płatnego parkowania. To była jedna z jego obietnic wyborczych. Odpowiedział, że w tej sprawie „stosowny dokument już do niego trafił”.

– Akurat w naszym przypadku strefa blokuje rozwój starego miasta i wszyscy są zgodni co do tego, że trzeba ją tam ograniczyć – tłumaczył Łukasz Kulik. – Z drugiej strony mamy też takie miejsca, gdzie przedsiębiorcy przekonują, że strefa jest tam potrzebna, więc na siłę nie będziemy jej tam znosić.

Cały wywiad przeczytacie TUTAJ.

najnowszy najstarszy oceniany
Mad Max
Gość
Mad Max

Jestem za,bo tam gdzie jest strefa można zaparkować,zawsze jest miejsce.

slams miasto
Gość
slams miasto

jest miejsce tylko klientów nie ma 🙂 :):):)

John
Gość
John

Z kolejnej obietnicy się wycofuje, przecież opowiadał, że zniesie strefę płatnego parkowania. Wyborcy Kulika, nie czujecie się robieni w bambuko?

kik
Gość
kik

A jak tam zniesienie opłat na parkingu przy szpitalu? Hej wyborcy Kulika już wjeżdżacie za darmo? Zapytajcie swojego prezydenta kiedy to załatwi