Stary basen w ruinie. A i obok nie najlepiej. Prośby mieszkańców osiedla Starosty Kosa

Na biurko prezydenta Ostrołęki wpłynęło pismo przewodniczącego Rady Osiedla Starosty Kosa Bartosza Śniecińskiego. Pismo dotyczy dotkliwych problemów tego osiedla: parkingów, oświetlenia, chodników, zieleni, stanu asfaltu… Bolączki może nie są ogromne, ale jest ich bardzo wiele. Czy mieszkańcy doczekają się realizacji choćby kilku tych rzeczy jeszcze w tym roku? Z niecierpliwością czekamy na ustosunkowanie się prezydenta do tego wniosku.

W imieniu mieszkańców osiedla Bartosz Śnieciński prosi o: wymianę popękanych krawężników na ulicy Starosty Kosa, naprawę zapadniętej studzienki na ulicy Starosty Kosa i załatanie dziur w jej pobliżu, wycięcie drzewa (bądź podcięcie gałęzi), które znajduje się na parkingu przy ulicy Starosty Kosa (blok Starosty Kosa 12, utworzenie nowych miejsc parkingowych przy ulicy Starosty Kosa, podniesienie znaku, który stoi przy przejściu dla pieszych na ulicy Piłsudskiego, naprawę latarni i wymianę żarówek w lampach, które znajdują się w pieszym ciągu łączącym ul. Hallera z Dworcem Autobusowym.

W imieniu Rady Osiedla przewodniczący pyta również o to, na jakim poziomie są prace związane z: wymianą nawierzchni asfaltowej na drodze łączącej ulicę Starosty Kosa z ulicą 11 Listopada, remontem dojazdu na parking dla bloków Hallera 18 i Hallera 16 oraz nowymi nasadzeniami drzew na skwerku przy bloku Starosty Kosa 8.

Poniżej pismo z załącznikami:

5 3 głosów
Ocena artykułu
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mjuza

Nie tylko basen, ale całe miasto w coraz gorszym stanie, a prezio wciąga nosem kolejne kebsy i browary. Impreza kulturalna Festiwal Foodtrucków:)))))

fjq

basen załatfił popszednik

Max

Poprzednik zbudował nowy basen, zauważyłeś ?

Paweł

Młody , daj spokój , najważniejsze że chcieliście Kulika i go macie, i nie męczcie go pytaniami

Max

No właśnie , wszyscy dawni milicjanci i cały aparat z tego osiedla był za Kulikiem, teraz będzie wam jak w radzieckim raju

Wesoły Janusz

Za stary basen odpowiada Kotek

miau

ale nie na tym portalu

Tomek

Nie wiem wesoły , czy dotarło do ciebie, że poprzedni prezydent wybudował nowy fajny basen , ten twój obecny już drugi rok nic nie buduje

Miś

Szacun, że jak wszyscy z UE rali kasę na baseny, my kurpie honorowo za swoje…
A, nie, przepraszam, za sprzedany OPEC