Stagnacja miejskich inwestycji. Na Ostrowskiej i Słowackiego ni żywego ducha

Po wyrzuceniu z pracy i odejściu (w jednym przypadku tragicznym odejściu) pracowników wydziału inwestycji Urzędu Miasta Ostrołęki, obecne władze nie radzą sobie nawet z inwestycjami rozpoczętymi za poprzednio rządzącej ekipy.

O stojących w miejscu robotach na ul. Blachnickiego portal Teraz Ostrołęka już pisał, ale bardzo podobna sytuacja jest na Ostrowskiej i Słowackiego.

2 kwietnia był pogodnym, słonecznym dniem – wydawałoby się, że wprost stworzonym do prac na świeżym powietrzu. Niestety, na Ostrowskiej i Słowackiego, nie widać było żadnego robotnika. Cisza, marazm.., i korki – w których kierowcy cierpliwie czekali na zmianę, doraźnie wyszykowanych, świateł ostrzegawczych.

Nowych remontów dróg nie widać, a te rozpoczęte w roku 2018 … ,proszę: oto zdjęcia.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
30 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Obserwator.

Z tymi inwestycjami tymi Pan ( Janusz Kotowski jest jednym z administratorów tego portalu) sobie nie radził i zostawił je rozgrzebane z wykonawcami którzy nie wywiązywali się z terminów z Pana niezrozumiałą akceptacją takiego stanu rzeczy.

Red

Hej, Obserwator, J.Kotowski nie jest jednym z administratorów tego portalu.

Obserwator.

Sprawdź sobie KRS fundacji TERAZ OSTROŁĘKA.
Kotowski, Prusaczyk, Płocha, Czartoryski, Kisiel i inni…

Prawnik

Sprawdziłem, nikt z tych ludzi piza Plochą, nie jest i nie był właścicielem poryalu pomyliłeś KRS myśląc że stowarzyszenie założone 15 lat temu o tej samej nazwie Teraz Ostrołęka, które już dawno nie istniej, to jest ten portal. Jest w Ostrołęce klub siatkarski Nike ale to co innego niż producent butów o nazwie Nike. KRS czytać to trzeba umieć. Lepiej uważać z takimi sugestiami

Mieszkaniec

Taki z ciebie prawnik jak z koziej części tylnej, trąba….
A według KRS stowarzyszenie wzajemnej adoracji teraz ostrołeka nigdy nie zawiesiło ani nie wykreśliło działalności.
A nazwa portalu z pewnie jest czystym przypadkiem 😉

Maro

Obserwatorze, trudno się z Tobą zgodzić jakoby były prezydent akceptował jakieś opóźnienia na budowach, przecież to działało na korzyść Kulika. Lud, pewnie i Ty, wybrał nowego prezydenta, gońcie go teraz do roboty, nie musi nawet szukać kasy, wykupować gruntów, niech tylko dokończy ważne inwestycje.

Jacek

Firma ma pewnie dobrych prawników, więc robią co chcą. Pan prezydent miał nałożyć kary i jaki efekt ? Boi się odpowiedzialności czy strach przed kancelarią ?

Skutek

LOGIKA
Kotowski nic nie robił
Kotowski na zaczynał tyle inwestycji, ze nikt nie wie jak to pokończyć,
Kotowski tyle na zaczynał, że nowa władza nie może ani pokończyć ani nic zacząć.
Kotowski nic nie robił

Gość

Logika to u ciebie słabo funkcjonuje. Skoro nic nie robił, to i nie zaczynał. A skoro prowadził wiele inwestycji, to znaczy że pracował i to sumiennie. A to że następca nie wie jak je dokończyć, to znaczy że się nie nadaje do zarządzania miastem. Już moja babcia mówiła: „Nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz”.

Mieszkaniec

A kto podpisał umowę z ostradą?
Jak wyglądała umowa skoro ostrada robi co chce i nie ponosi za to żadnych konsekwencji?
Niech zgadnę….. niejaki Janusz Kotowski ?
Wiele lat pozwalał ostradzie na opóźnienia w pracach bez wyciągania konsekwencji.

Max

Mieszkańcu, pomyśl zanim napiszesz od rzeczy. Kotowski i jego ekipa przygotowali inwestycje, rozpoczęli je, co ważniejsze – zgromadzili pełne zabezpieczenie finansowe. Kulik rządzi już kilka miesięcy, ma proste zadanie dokończenia roboty. Naprawdę chcesz kogoś przekonać, głupio obwiniając byłego prezydenta?

Obserwator.

Te inwestycje miały być skończone za kadencji Kotowskiego.

ada

Ale nie zostały skończone. Wybraliście Kulika, żeby pokazał jak to ma być teraz super. I co wam pokazał…?

Mieszkaniec

Nie sztuka porozpoczynać masę inwestycji i zlecić je firmie która ma kłopoty z ogarnięciem jednej.
Przecież ostrada znana jest z tego że rzadko cokolwiek robi w Ostrołęce na czas.

Nowy

Mieszkańcu, zlecać to możesz remont łazienki wujkowi, jak się zna na tym. Prezydent, poprzedni na pewno, przygotowywał wnioski, zdobywał kasę i rozpisywał przetargi. Komisja wybierała (nie”zlecała”) oferenta, który spełniał warunki przetargu. Jakby coś komuś zlecił , kasa unijna by poleciała. Decydował przetarg i tyle. Kulik ma prosty obowiązek kontynuacji, za to dostaje najwyższe możliwe wynagrodzenie.

Edgar

Panie kulik kleczkowdki i koalicjanci jednym słowem KASZANA i wstyd gratuluje kolejny raz wyborcom rządzenie Ostrołęka to nie sadzenie krzewów i latanie z kamerka do roboty jako wyborca zadam aktywności i działania a nie spania

Piotr

ogrodnik nie daje rady,niech zrezygnuje z funkcji zanim będzie za późno ,albo zanim go zdejmą john

Mad Max

Drodzy mieszkańcy,Kulik z ekipą rządzi już pół roku,czy ktoś potrafi wskazać chociaż jedną jedyną inwestycję którą rozpoczął?Oświadczam że nie ma takiej!!! W na nieszczęście dla miasta nie potrafi skończyć tych ,które prowadził Kotowski!!!

Stasiek

Kulik weź się za robotę,jeśli nie potrafisz zrobić czegoś sam,to chociaż dokończ to co robił poprzednik.Rządzisz już tyle casu i nic nie robisz,tylko ludzi upadlasz.Nie płacę ci za lenistwo.Od Kotowskiego się odwal bo on nie jest prezydentem,ogarnij się wreszcie.

Ala.nicka@

Nic mnie nie obchodzi kto był kiedyś prezydentem Ostrołęki. Jestem wyborczynią Ł. Kulika, mieszkam na oś. Centrum i jestem wkurzona ciągłym piachem w domu, który jest wnoszony po powrocie dzieci ze szkoły. Niech się lepiej biorą w ratuszu za robotę bo powoli cierpliwość się kończy.

Luk

A Kasza nic nie daje rady doradzić jak dokończyć te rozkopane ulice. Toż to wybitny spec

tre

Krótko mówiąc LIPA

Anna

Halo, wyborcy, tak żeście wybrali to bierzcie łopaty i może pomóżcie Panu Prezydentowi? Masakra…..

MayaK

I takie wszystko roz…kopane ma na święta zostać??!! Skandal. Panie Kulik może jakieś wynaśnienia??????

Piotrek

Wybrałaś Ostrołęko…. mieliście co chcieliście. Teraz czega nas stagnacja i brak inwestycji do końca kadencji Pana Kulika.

Lolek

Ale jaja wyborcy Kulika nie mogą się niczym pochwalić. Nieudacznictwo swojego pryncypała zwalają na historię, baaaaardzo dawną historię.

Zzz

Mogą zwolnieniami z pracy.

Trzepak

Kulik do roboty bo będzie kaszana!!!

Antyciulik

Bezradny kulik nie potrafi zarzadzać miastem.

smok

odczepcie się od prosiaczka. pogoda ładna, grillować trzeba, a nie zajmować się jakimiś inwestycjami. nie po to zostaje się lokalną szychą, żeby harować.