Średnio 18,6 tys. zł na miesiąc! Duże zarobki byłego wiceprezydenta w 2020 roku

Maciej Kleczkowski złożył oświadczenie majątkowe w związku z zakończeniem sprawowania funkcji wiceprezydenta. W 2020 roku zarobił w Urzędzie Miasta duże pieniądze!

Nie tak dawno pisaliśmy o nagrodach wypłaconych w 2020 roku pracownikom Urzędu Miasta Ostrołęki. Największa suma pieniędzy trafiła na konto wiceprezydenta Ostrołęki Macieja Kleczkowskiego. Mowa o nagrodzie w wysokości aż 25 tys. zł. Takie jednorazowe wynagrodzenie robi wrażenie!

Poprzedni rok – przynajmniej od strony finansowej – w ogóle był dla byłego wiceprezydenta bardzo pomyślny. Z jego oświadczenia majątkowego, które złożył w związku ze stratą stanowiska (oświadczenie z 31 grudnia 2020 roku), wynika, że zarobił w 2020 roku w ratuszu 223 713,54 zł. Średni zarobek na miesiąc wynosi więc aż 18,6 tys. zł! Niemało…

Były wiceprezydent ma też 5 tys. zł oszczędności. Nie posiada żadnej nieruchomości. Sporo ma jednak zobowiązań pieniężnych – łącznie mowa o sumie 562 408 zł.

Wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski stracił posadę po prawomocnym wyroku sądowym – jak uznał sąd, zataił on pożyczkę w swoich oświadczeniach majątkowych. Długo bez pracy nie pozostawał, bo akurat w styczniu narodziła się potrzeba utworzenia nowego działu w OTBS – działu obsługi klienta. Jego kierownikiem został… Maciej Kleczkowski.

Wysokie zarobki w Urzędzie Miasta Ostrołęki nie przełożyły się chyba na poprawę sytuacji finansowej byłego wiceprezydenta. Maciej Kleczkowski zbiera pieniądze na serwisie Patronite na profesjonalne studio dla swoich transmisji na Facebooku.

1 1 zagłosuj
Ocena artykułu
29 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tre

Biedny Maciuś, co on teraz pocznie😄

Staś

Ten portal z tego człowieka zrobił gwiazdę medialną, gdyż najwięcej czasu poświęca właśnie jemu. Reklama za darmo.

olo

proszę się nie dziwić przecież ta ekipa po to przyszła i nabrała ostrołęczan. Najgorsze jest to, że mamy połowę kadencji 2,5 roku a tu zero czegokolwiek czym można się pochwalić. Same zarzuty i obsada swoimi ludźmi, 5 lat stracone jakby Ostrołęka nie istniała.

123

a inny w kilka miesięcy zarobił więcej niż prezydent przez 5 letnią kadencje ? i to jest OK ??>

gorszy sort

Bo katecheci to najbardziej poszukiwane osoby na rynku pracy.
Znają się na wszystkim.
Od energetyki poprzez muzealnictwo aż po loty kosmiczne.

tępiciel lemingów

Lepsi są tacy jak pan Kleczkowski,więcej zrobią i mniej za to wezmą.

Tom

Lepiej się podpisz „głupszy sort” i pomyśl jaki jest temat artykułu

Do tom

Po czym poznać pisowsca? Po wyrazeniach typu”głupszy”, czyli brak argumentu, to przezwać bliźniego, obrażać się. Prostactwo

Frog

Tak pisowscy rządzą , nagrody, bo się należą, premie, jedno stanowisko tracą, zaraz zasiada na kolejnym….

gość ***

Popatrz na osiągnięcia rządu pisowców – znaleźli” zakopane pieniądze”i dali je potrzebującym ale nie tym od „produkcji faktur” i zakończyli takie czasy ”piniendzy nie ma i nie będzie w najbliższych latach „.Pamiętasz takiego co powiedział dałbym wszystkim dzieciom nawet i po 1000zł tylko nie wiem gdzie te pieniądze sa zakopane .Mieliśmy stać się po roku rządów Pis drugą Grecją a jesteśmy jednym z krajów najlepiej radzącym sobie z kryzysem wg instytucji unijnych i banku światowego.

Politechnika Wawa

Za rządów PiS mieszkanie kosztowało 6tys za metr, a teraz 10 tyś, w dużym mieście, zresztą w Ostrołece podobnie.takiej inflacji nie było od długich LAT. Uczciwie pracujący dostają w kość, a łańcuchy, zaś mający dużo dzieci żyją w spokoju, bo 500+ i inne zasiłki są za nic. Emerytury wyliczają coraz niższe, ale dla obłudy rzucą trzynasta emeryturę. Wykształceni ludzie się nie liczą.
Należysz do pisu, masz posadę, nie należysz pomarzyć możesz sobie. Przykładem elektrownia w Ostrołęce.

gość ***

a jak należysz do PO to możesz mieć nawet 130 lat i dostać w spadku kamienice ,lepiej zainteresuj się prywatyzacją warszawskich kamienic i wyjaśnieniem awarii Czajki i spalarni odpadów .

Do goscia

Nie wysilaj się, inflacji nie przykryjesz i rozdawnictwa i zatrudniania katechetów w energetyce też. Oczywiście życzę pisowskie glodowej emerytury.

Mieszkaniec

Aby do wyborów już jeden wice był co brał po 200tys Klekot skończy tak sam.

Do wyżej

Aby do wyborów i wszystko trzeba zrobić, aby PiS nie wrócił do Ostrołęki.

123

Biedak, zarobić prawie 800tyś w 10 miesięcy to jest coś

Yeti

Zabrakło leków ?

gość ***

leków to zabrakło temu co powołał takiego człowieka ,który nie ma nic oprócz długów i to jakich na tak odpowiedzialne stanowisko. Nikogo to nie interesuje dlaczego został powołany ???.

Tytus

Pamiętacie jak Kulik mówił, że skończy tę patologie gdy wice zarabiają więcej ? Wiarygodność !

Gref

To jest jakiś nieudacznik życiowy. Tyle zarabiać a dlugi ma coraz większe

Karolek

Co się dziwisz utrzymywanie Ewelidajki kosztuje. Te śniadanka, tranmisje, sweterki :)))

Do wyżej

A Grzesiu, jak tam, co porabia? Gdzie pracuje jego synuś?
Bo zgubiłem się.

gość ***

Lepiej zainteresuj się tym za jakie osiągnięcia prywatne i zawodowo powołano taką osobę na vice -tam dopiero odzyskasz wiarę w swoje umiejetności logicznego myślenia .

Do goscia

Pytam o Grzesia i syncia, brak logicznego czytania że zrozumieniem.

Kama

Każdy kto ich poznał , wie że to uczciwi i pracowici ludzie. Ty się czepiasz bo nie znasz, a opinie czerpiesz pewnie z mo

Do kamy

Jak taki uczciwy , to co robił w elektrowni i synuś ma kierownicze stanowisko w elektrowni. Dobroć pod warunkiem, że jest dobra kasa.

Karol

Teraz wiecie, wyborcy Kulika i Kleczkowskiego, kogo wybraliście. Demokracja ma się dobrze!

gość

Proszę zainteresować się zarobkami Ewelinki, przecież kasqa idzie do wspólnego gospodarstwa domowego. oraz przydziałem mieszkania z OTBS-u.

gość

Proszę zainteresować się zarobkami Ewelinki, przecież kasa idzie do wspólnego gospodarstwa domowego. oraz przydziałem mieszkania z OTBS-u.