Srebro dla siatkarek Nike. Gwizdy dla władz miasta

Szanowny panie prezydencie, zwracam się z uprzejmą prośbą o przemyślenie polityki miasta w kwestii dotacji dla klubów sportowych, gdyż Nike jest jednym z najlepszych klubów mazowieckich – tak brzmi apel wiceprezesa Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej, który przyjechał do Ostrołęcki ma mecz Nike kontra LSW Warszawa.

Zawodniczki z Ostrołęki, niestety, nie wygrały ostatniego meczu w lidze mazowieckiej z LSW Warszawa. Mecz, rozegrany 23 marca w hali im. Arkadiusza Gołasia, zakończył się wynikiem 3:0, ale zawodniczki Nike nie poddały się bez walki.

Tydzień wcześniej, 16 marca, zawodniczki z Ostrołęki grały mecz w stolicy, gdzie uległy LSW 3:1. Mecz rozegrany w Ostrołęce, też był szczęśliwszy dla gości. Ale doping dla gospodarzy był szalony. Frekwencja na trybunach też dopisała. Brawa dla kibiców!

Po meczu została dokonana ceremonia wręczenia złotych i srebrnych medali, w których uczestniczył wiceprezes Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej, Jarosław Miałkowski. Zabrał głos, by podziękować kibicom za przybycie, i klubom za zdobycie mistrzostwa i wicemistrzostwa Mazowsza, a także zachęcić władze miasta Ostrołęki do wspierania siatkarskiego klubu (przypomnijmy: w tym roku dotacja dla Nike została obniżona o ponad 40 proc.)

Pana prezydenta i miasto chciałbym prosić o dalsze wspieranie siatkówki na podobnym poziomie, bo z tego co wiem, a dotarły do nas do Warszawy bardzo niepokojące informacje, że dotacje zostały bardzo mocno ograniczone. Szanowny panie prezydencie, zwracam się z uprzejmą prośbą o przemyślenie polityki miasta w tej kwestii, gdyż Nike jest jednym z najlepszych klubów mazowieckich – powiedział Jarosław Małkowski.

Obie drużyny dostały promocje do ćwierćfinału o awans do ll ligi. Turniej ten rozpocznie się już w pierwszy weekend kwietnia, cztery drużyny spotkają się na boisku by zawalczyć o półfinał. My mamy nadzieję, że już w maju, podczas finału o awans do ll ligi Nike Ostrołęka, stanie do walki o najwyższy cel w tej lidze.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
gość

jaka władza taki aplauz

Jan

Zapomnieliście napisać o bląd laluni Ewędlince która wręczała medale.Klekot sam widać nie umiał i wziął sobie pomagierkę.Co ona tam w ogóle robiła? Czy kulik o tym wiedział?

A to

Nawet sportowców wciągacie w to ??? Przykre

Sylwia

Do a to
Sportowcy chcąc nie chcąc odczuwają na sobie dezycję władz miasta, nikt ich w to nie wciąga, samo życie…

Mentor

Nowy prezydent Kulik mści się na sportowcach, na Nike, na Koronie. To denne prymitywne zachowanie.

Jarema

Brawo Dziewczyny 🙂

Kiboc

Cieszą takie wyniki. Życzę powodzenia i aby w tym sezonie udało się wywalczyć awans. Do boju dziewczyny

Była siatkarka

Jakim prawem jakaś kobieta, ani urzędnik, ani działaczka siatkówki, ani pracowniczka Mosiru, wręczała medale. Wyrwała do medali a kim ona ku……a jest, że łazi za Kleczkowskim ani nawet jego żoną nie jest.