SPS Volley przegrywa z Tie – breakiem po tie-breaku (zdjęcia)

Hala im. Gołasia w Ostrołęce w sobotni (26 października) wieczór zgromadziła wielu kibiców, którzy do samego końca mocno dopingowali swoją drużynę SPS Volley Ostrołęka.

Emocji nie zabrakło, gdyż spotkanie rozegrało sie w pięciu setach. Po tie-breaku lepsi okazali się goście MUKS Tie-break Piastów.

Mimo małych kłopotów już od samego początku meczu i przegranego pierwszego seta, SPS Volley potrafił podnieść się i wygrało kolejne dwa.

Czwarty jednak znów padł łupem gości, dlatego rozstrzygnięciem okazał się set piaty, którego niestety wygrała drużyna przyjezdnych. Na pocieszenie SPS Volley zdobył jeden punkt.

SPS Volley Ostrołęka – MUKS Tie-break Piastów 2:3 (21:25, 27:25, 25:14, 14:25, 10:15)

Kolejne spotkanie w hali im. Gołasia odbędzie się 16 listopada o godz. 17.00. SPS Volley zagra z MUKS Volley Płock.