Skrzyżowanie Ławskiej i Granicznej – to już resztki asfaltu…

Skrzyżowanie ulic Ławskiej i Granicznej jest jednym z bardziej niebezpiecznych w Ostrołęce. To tu doszło kilka lat temu do tragicznego, śmiertelnego w skutkach wypadku. Teraz skrzyżowanie jest w coraz gorszym stanie…

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik problemu naprawy tego skrzyżowania nie poruszał na ostatniej sesji Rady Miasta. Sprawa jest tym trudniejsza, że skrzyżowanie graniczy z gminą Rzekuń.

Z roku na rok coraz więcej na naszych ulicach samochodów, a w tym rejonie, zwłaszcza rano i po południu, jest bardzo duży ruch – w okolicy znajdują się przecież spore zakłady pracy i Poczta Polska.

Efekt tego jest taki, że bezustanne korki i duża niepewność kierowców co do pierwszeństwa ruchu powodują zatory.

Nawierzchnia skrzyżowania praktycznie się rozsypała. Ubytki w jezdni są duże i jest ich coraz więcej. Czy ktoś w ratuszu zwrócił na to uwagę?

Niestety, o planach naprawy ulicy Granicznej, przeprojektowania i udrożnienia skrzyżowania ani widu, ani słychu. Oby ponownie nie doszło do tragedii…

najnowszy najstarszy oceniany
Radek
Gość
Radek

Z tego co mi wiadomo to projekt przebudowy ul. Granicznej był gotowy za rządów Pana Kotowskiego i za czasów tego Pana owy projekt się przedawnił. Dobrze, że chociaż ktoś zarobił za wykonanie projektu 😉

Hun
Gość
Hun

Przedawnić to się mogą twoje informacje, projekt raczej się nie ,, przedawnia”. Zawsze można wrócić do przygotowanych wcześniej projektów , zrobić znacznie mniej kosztowną aktualizację i do przodu. Tylko trzeba chcieć !

Radek
Gość
Radek

Po pierwsze nie „twoje” lecz „Twoje”, bo to świadczy o Tobie. Po drugie Aktualizacja sama i za darmo się nie zrobi.

Iza
Gość
Iza

No niestety za Kulika nic nie zrobią. Jedynie dokończą , miejmy nadzieję, to na co zdobył kasę i rozpoczął Prezydent Kotowski. Kulik zupełnie ma wszystko w nosie i męczy się z Ostrowską, Słowackiego i Blachnickiego, które nadal nie skończone.

Ostrołęka
Gość
Ostrołęka

Kotowski miał w nosie to skrzyżowanie przez 12 lat

Jak Kowalski z Ostrołęki
Gość
Jak Kowalski z Ostrołęki

Nu,,
… jak na granicy z Rzekuniem.
To niech zrobi Rzekuń.
Ostrołęka jak rozkopie to kadencji zabraknie, żeby zasypać dół.
Na drugą trzeba by było Kulika wybrać, żeby dokończył.
A tego chyba nikt nie chce.