Rzekunianka ograła młodych z Łomży

W środę 17 lutego w Łomży Rzekunianka Rzekuń grała z miejscową drużyną ŁKS-u Łomża. Nie byli to co prawda seniorzy z IV ligi podlaskiej, ale zawodnicy z rocznika 2004 też nie tworzą przypadkowej drużyny.

Łomżynianie z 2004 rocznika jesienią zajęli trzecie miejsce w 1. lidze podlaskiej, a przez pierwszą część rundy byli w walce o pierwsze miejsce dające grę w barażach o elitarną Centralną Ligę Juniorów.

W środę 17 lutego boisko było zdecydowanie lepiej przygotowane do gry niż w ostatni weekend przeciwko KS Wąsewo. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego wygrali pewnie 2:6.

Jest to pierwsze sparingowe zwycięstwo wicelidera A-klasy po porażkach z Iskrą Krasne, KS-em Śniadowo i KS Wąsewo. Następny mecz Rzekunianka zagra w najbliższy weekend w Ostrołęce z rezerwami Narwi Ostrołęka. 

ŁKS Łomża 2004 – Rzekunianka Rzekuń 2:6
Bramki: Oliwier Świderski, Aleksander Drewnowski- Bartosz Pędzich x3, Konrad Sobotka, Krzysztof Trzciński, Mateusz Kaczyński
Rzekunianka: Rymek, Dasiak, Abramczyk, Chmielewski, Białczak, Trzciński, Wierzbowski, Kaczyński M., Obuchowicz, Sobotka, Pędzich, 
Zagrali również: Puścian, Kaczyński Sz., IL, Jaroszewski

Maciej Chojnacki, fot. ŁKS Łomża