Ruszyły (wreszcie!) prace przy ul. Traugutta

Po dłuższym czasie bezczynności w końcu kontynuowane są prace przy budowie chodnika i ścieżki rowerowej prowadzących na Wojciechowice.

O tym, że na placu budowy przy al. Wojska Polskiego nic się nie dzieje, pisaliśmy nie raz. Porzucone wykopy zasmucały swoim widokiem przechodniów.

Wzdłuż ul. Traugutta, al. Wojska Polskiego i ul Łomżyńskiej – od skrzyżowania ulic Traugutta z Witosa aż do granic Ostrołęki – mają zostać wybudowane ścieżka rowerowa i chodnik – o długości prawie 3,3 km.

Na tzw. ciąg pieszo-rowerowy samorządowi poprzedniej kadencji z prezydentem Januszem Kotowskim na czele udało się pozyskać pieniądze z zewnątrz.

Miejmy nadzieję, że kontynuacja prac przy przebudowie ciągu to nie tylko krótkotrwały, wiosenny zryw…

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
O!!!!

Kasa w mieście pusta . Za chwilę zejdą z roboty. Nie ma co się martwić. ?

prawilny

to wszystko wina tusca

Ola

Wszytko to tylko do wyczerpania środków które pozyskał J.Kotowski ale co dalej ????

John

Dobrze, że robią. Coś nam jeszcze zostanie po byłym prezydencie. A w przyszłym roku zobaczymy co pozyska i zbuduje nowy.

Koleś

To w tym roku nic z programu Kulika nie będzie ?????

olo

Rowerami miejskimi się chwalą, źe rusza a ścieżki w proszku, ot narobili się???

Max

Kasę na ścieżki i na rowery przygotował w pełni Kotowski. Nowi mają tylko prostą realizację i jeszcze się pultają!

Marek Kulikowski

O tym że na placu budowy nie dzieje się nic pisaliśmy wiele razy….
Kto pisał i kiedy? Na waszym portalu?
Jeśli ktoś ma pojęcie o układaniu kostki i obrzeży, to wie, że w naszym klimacie gdy ziemia jest zmarznięta pewnych robót nie można wykonywać bo jest to po prostu niemożliwe. Nikt z was nie sieje marchewki w grudniu ani nie sadzi pomidorów do gruntu w lutym. Pisanie artykułu tylko po to by wskazać na nieudolność obecnej władzy i zaległości w ” robót froncie” bez elementarnej znajomości budowlanego rzemiosła pokazuje intencje piszącego. Wstyd.

Koleś

Od miesiąca jest dobra pogoda. a robią jeden dzień. Wstyd to dalej komucha popierać. Jak się znasz na kostkach to idź do jakiejś pożytecznej roboty a nie gasisz frustracje w necie

John

Z twoją znajomością rzeczywistości jest kiepsko. Kiedy ostatnio widziałeś zmarzniętą ziemię w Ostrołęce? A wiesz może, że nawet jak jest ok. zera to można spokojnie pracować.

Marek Kulikowski

Artykuł został napisany w taki sposób by obwinć obecne władze za zimowy przestój na budowie. Kiedy prezydent Kulik objął stanowisko? W listopadzie. Niestety za poprzedniego Prezydenta miesiącami nie działo się nic. Jeśli masz wątpliwości do tego co napisałem zapyraj się jakiegokolwiek brukarza o sensowności układania kostki w lutym czy grudniu. Każdy ci powie o pracującym gruncie. Układanie obrzeży na suchym betonie przy spadających nocą temperaturach poniżej zera jest zwykłą głupotą i marnowaniem pieniędzy i za jakiś czas wszystko trzeba będzie poprawiać..
Dziennikarz zanim coś napisze powinien sprawdzić podstawowe informacje a nie pisać bzdur wyssanych z palca.

Skutek

prawda jest taka, ze nic się nie działo od odejścia kotowskiego
a teraz muszą coś zrobić bo wiosna idzie i by chwastami zarosło.

A na tych zdjęciach co miały być co dziennie robione na budowach, były by zdjęcia jak drzewka rosną.
Ale na innych budowach pewnie jednak będziemy obserwować codzienny przyrost LIPY.