Ruszyły licytacje dla Bogusi! Trening bowlingowy, koncert i… jajka

25 marca rozpoczęła się tygodniowa akacja charytatywna dla chorej na białaczkę Bogusi Wilkowskiej. Na Facebooku ruszyły już licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie ostrołęczanki. A wylicytować można naprawdę ciekawe rzeczy…

Bogusia Wilkowska ma 40 lat, jest nauczycielką. Razem z mężem wychowuje dwie córki. W lutym 2019 roku poznała straszną diagnozę: choruje na białaczkę limfoblastyczną. Obecnie przebywa w szpitalu w Warszawie. Czeka ją długie leczenie, chemioterapia i przeszczep komórek szpiku.

Licytacje dla Bogusi na Facebooku

Na Facebooku ruszyły licytacje dla Bogusi. Do wylicytowania jest wiele interesujących rzeczy, m.in. voucher do siłowni i fitness, cztery godziny treningu bowlingowego, sesja fotograficzna, koncert Piotra Grzyba, ciasta i torty, a także jajka od wiejskich kurek! Cały dochód z licytacji pójdzie na leczenie ostrołęczanki.

Aby móc licytować, należy znaleźć na Facebooku grupę „Licytacje dla Bogusi – Ostrołęka pomaga Bogusi”. Można też to zrobić, wchodząc w ten link:

Akcja charytatywna dla Bogusi

Przypominamy też, że trwa akcja charytatywna dla Bogusi. W jej trakcie można rejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego, oddać krew, a także wziąć udział w finale akcji, który odbędzie się w sobotę 30 marca przy klubie Avalon.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Xyz

W artykule jest błąd. Pani Bogusia nie jest nauczycielką. Pozdrawiam