Rozprawa odroczona z powodu sesji, a na sesji wiceprezydenta… brak

W czwartek 24 września miała odbyć się rozprawa wiceprezydenta Ostrołęki Macieja Kleczkowskiego – została jednak odroczona. Wiceprezydent tłumaczył, że musi być na sesji Rady Miasta, ale… ostatecznie na niej się nie pojawił.

Wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski został skazany w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce w związku z zatajeniem prawdy w swoich oświadczeniach majątkowych – nie ujął w nich pożyczki w wysokości 15 tys. zł. Oczywiście odwołał się od wyroku.

W czwartek 24 września miał się stawić w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce na rozprawie apelacyjnej. Rozprawę jednak odroczono – wiceprezydent zasłonił się „pilnymi obowiązkami służbowymi”. Chodzi mianowicie o zaplanowaną na ten dzień sesję Rady Miasta. Sesja jednak przebiegła… bez jego udziału. Ale kto wie, może oglądał jej transmisję w Internecie…

Radni, na co nie raz zwracała uwagę Ewa Żebrowska-Rosak (PiS), rzadko mają okazję gościć Macieja Kleczkowskiego na sesji. Od dłuższego czasu w ogóle się nie pojawia na obradach. Tym bardziej takie tłumaczenie wiceprezydenta przed sądem musi zaskakiwać.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gosc

I co na to trole z MO?

KFC..

No bo przecież ŻYCIE JEST PIĘKNE-HEJ !!!