Rozpoczęcie roku w ZSZ nr 2. Ze smutnym pożegnaniem (zdjęcia)

Rozpoczęcie roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce zbiegło się ze smutnym pożegnaniem. Po 12 latach zarządzania ZSZ nr 2 dyrektorem szkoły nie będzie już Grzegorz Żebrowski. Złożył rezygnację, ponieważ nie godził się na narzuconą przez ratusz redukcję liczby wicedyrektorów.

Zastąpi go – na razie jako pełniący obowiązki dyrektor – dotychczasowy jego zastępca Mariusz Głażewski. A przyznał, że to będzie zadanie niełatwe.

– Drogi dyrektorze – zwrócił się on do Grzegorza Żebrowskiego. – To nie jest czas pożegnania, ale czas podziękowania. Przez te dwanaście lat kierowałeś naszą szkołą, to były piękne i owocne lata naszej współpracy. Za wszelkie dobro, które z twojej strony doświadczyliśmy, za zaangażowanie i wysiłek włożony dla tej szkoły w imieniu nas wszystkich mówię dzisiaj: bardzo dziękuję.

Życie płata nam figle i niespodzianki. Dzisiaj musimy przeżywać trudne dla nas wszystkich chwile. Liczymy na twoją obecność i pomoc.

Grzegorz Żebrowski nie odchodzi jednak z ZSZ nr 2. Będzie nadal tu uczył.

Nie odchodzę, zostanę i na pewno będę pomagał – powiedział krótko.

Nowy dyrektor z kolei przedstawił uczniom nowych nauczycieli, a także pedagogów, którzy wracają do szkoły. Potem odbyło się ślubowanie przedstawicieli pierwszych klas.

Mariusz Głażewski podziękował nowym uczniom za wybór tej szkoły. Dodał, że społeczność ZSZ nr 2 to jedna wielka rodzina.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kabrio

Nowy dyrektor mówił, ze nie było to pożegnanie, tylko podziękowanie, ale redaktorzy wiedzą lepiej..

Nowy

Posłuchajcie co na sesji Kulik mówił o odchodzących dyrektorach, padły haniebne słowa o nieodpowiedzialności , tylko radny J. Kotowski potrafił zareagować

Nowy i głupi

Tylko niejaki kotowski nie rozumie że nie opuszcza się statku przed uderzeniem w górę lodową.
Jak kapitana bierze „tchórz” to niech ucieka przed wypłynięciem w rejs.

Vincenty

A co zrobili nauczyciele kilka miesięcy temu strajkujących? Odpowiedzialność mieli gdzieś. Co robił wszechwiedzacy gnębiac psychicznie pracowników? Pamiętasz o śmierci w urzędzie? Ale to już jest odpowiedzialne…

John

Nazwałeś się sam jak na to zasługujesz . Dyrektorzy odeszli , bo nie chcieli krzywdzić innych, a ty pieprzysz głupoty o opuszczeniu statku. Oni wszystko przygotowali, rok szkolny ruszył , dzieci i młodzież zabezpieczone

John

A na sesji Kulik z Gocłowską mówili o samych korzyściach dla oświaty , pani Anno gdzie pani sumienie, warto tak się sprzedawać ?

kebap

PROSZE O ARTYKÓL I INTENEWCJE W SPRAWIE NAPRAW SYGNALIZACJI SWIETLNYCH W OSTROLECE, TYDZIEN TEMU ZDEMONTOWALI SŁUPY WBETONOWALI NOWE I NIKT TAM SIE NIE POJAWIA CO TO MA BYC !!!!!!!!

Witek

Jak to co to ma być ? To gospodarność w stylu Kulika i Kaszany. Napisz do mo, tam Ci redaktorzyny i J. Koniowalski wyjaśnią, że tak jest super i tak ma być 😁